Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Zakład Produkcji Opakowań Tubus oraz Verus sp.j. to nowi członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do organizacji branżowej w trzecim kwartale 2016 roku.

„O przystąpieniu firmy Tubus do PIAP zdecydowała wspólna wizja tworzenia sektora rynku artykułów promocyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku polskich producentów i bliskich relacji biznesowych na wiodących rynkach międzynarodowych. Dodatkowymi zaletami są promocja członków PIAP oraz ochrona i reprezentowanie ich interesów w działalności gospodarczej” – mówi Ewa Gorczyńska, dyrektor generalny Zakładu Produkcji Opakowań Tubus.
„VIP Collection i Verus Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność. Obecność na rynku B2B ma znaczenie dla obu marek, a strategia marketingowa spółki przewiduje jej dalszy rozwój i przenikanie do kanałów dystrybucji tradycyjnej oraz dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów online. Dewiza PIAP »Razem możemy więcej« oddaje sens pracy zespołowej, która wnosi niezwykle dużo cennego potencjału dla wytworzenia dóbr i usług. Członkowstwo VIP Collection i Verus Luxury Leather w PIAP jest zbieżne z tą dewizą i to nasza odpowiedź na poszerzenie i wstąpienie do grona osób, dla których praca ma sens i jest nie tylko wykonywaniem codziennych zadań, ale przede wszystkim pasją” – mówi Tatiana Duraj-Fert, dyrektor VIP Collection i Verus.
Zakład Produkcji Opakowań Tubus działa od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji opakowań z folii sztywnych PET, PVC i PP. Misją firmy jest dobra marka i gwarancja jakości wyrobów. Firma oferuje opakowania profilowane do rolet i karniszy, pudełka prostopadłościenne składane, klejone i z automatycznym dnem, tuby cylindryczne oraz w kształcie elipsy. W ofercie ma pudełka do kosmetyków, alkoholi, opakowania ozdobne, reklamowe i promocyjne. TUBUS może także realizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie klientów. Potwierdzeniem sukcesu firmy są odbiorcy – prestiżowe firmy polskie i zagraniczne.
Verus Spółka Jawna to importer i właściciel marek: VIP Collection oraz Verus Luxury Leather. Siedziba i magazyn dystrybucyjny firmy Verus mieści się w Katowicach. Firma specjalizuje się w obsłudze B2B sieci handlowych, firm i korporacji, instytucji, odbiorców hurtowych i sklepów on-line oraz klienta indywidualnego. Spółka Verus rozwija również kanał sprzedaży eksportowej dla krajów Europy środkowo-wschodniej. Firma zapewnia dużą elastyczność współpracy, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Atutem firmy we współpracy z rynkiem B2B są preferencyjne ceny i wielotysięczne stany magazynowe m.in. portfeli i etui oraz bagaży, walizek jak również teczek i toreb (szybka dystrybucja do 48 godzin).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.