Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Zakład Produkcji Opakowań Tubus oraz Verus sp.j. to nowi członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do organizacji branżowej w trzecim kwartale 2016 roku.

„O przystąpieniu firmy Tubus do PIAP zdecydowała wspólna wizja tworzenia sektora rynku artykułów promocyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku polskich producentów i bliskich relacji biznesowych na wiodących rynkach międzynarodowych. Dodatkowymi zaletami są promocja członków PIAP oraz ochrona i reprezentowanie ich interesów w działalności gospodarczej” – mówi Ewa Gorczyńska, dyrektor generalny Zakładu Produkcji Opakowań Tubus.
„VIP Collection i Verus Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność. Obecność na rynku B2B ma znaczenie dla obu marek, a strategia marketingowa spółki przewiduje jej dalszy rozwój i przenikanie do kanałów dystrybucji tradycyjnej oraz dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów online. Dewiza PIAP »Razem możemy więcej« oddaje sens pracy zespołowej, która wnosi niezwykle dużo cennego potencjału dla wytworzenia dóbr i usług. Członkowstwo VIP Collection i Verus Luxury Leather w PIAP jest zbieżne z tą dewizą i to nasza odpowiedź na poszerzenie i wstąpienie do grona osób, dla których praca ma sens i jest nie tylko wykonywaniem codziennych zadań, ale przede wszystkim pasją” – mówi Tatiana Duraj-Fert, dyrektor VIP Collection i Verus.
Zakład Produkcji Opakowań Tubus działa od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji opakowań z folii sztywnych PET, PVC i PP. Misją firmy jest dobra marka i gwarancja jakości wyrobów. Firma oferuje opakowania profilowane do rolet i karniszy, pudełka prostopadłościenne składane, klejone i z automatycznym dnem, tuby cylindryczne oraz w kształcie elipsy. W ofercie ma pudełka do kosmetyków, alkoholi, opakowania ozdobne, reklamowe i promocyjne. TUBUS może także realizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie klientów. Potwierdzeniem sukcesu firmy są odbiorcy – prestiżowe firmy polskie i zagraniczne.
Verus Spółka Jawna to importer i właściciel marek: VIP Collection oraz Verus Luxury Leather. Siedziba i magazyn dystrybucyjny firmy Verus mieści się w Katowicach. Firma specjalizuje się w obsłudze B2B sieci handlowych, firm i korporacji, instytucji, odbiorców hurtowych i sklepów on-line oraz klienta indywidualnego. Spółka Verus rozwija również kanał sprzedaży eksportowej dla krajów Europy środkowo-wschodniej. Firma zapewnia dużą elastyczność współpracy, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Atutem firmy we współpracy z rynkiem B2B są preferencyjne ceny i wielotysięczne stany magazynowe m.in. portfeli i etui oraz bagaży, walizek jak również teczek i toreb (szybka dystrybucja do 48 godzin).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.