Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Drukarka, dwa urządzenia wielofunkcyjne oraz skaner mobilny marki Brother otrzymały cztery wyróżnienia Winter Pick Awards 2019, przyznawane przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab.

Nagrody Buyers Lab cieszą się dużym uznaniem i są jednymi z najtrudniejszych do zdobycia w branży. Są one przyznawane na podstawie niezależnych testów, realizowanych w placówkach testowych BLI przez doświadczonych analityków, którzy poddają wybrane produkty rygorystycznej ocenie. Testy badają trwałość oraz niezawodność urządzeń oraz łatwość ich obsługi, wydajność i wygodę eksploatacji.

W tegorocznej zimowej edycji konkursu BLI produkty Brother otrzymały wyróżnienia w czterech kategoriach. Laserowa drukarka HL-L3270CDW uzyskała nagrodę „Outstanding Colour Printer for SOHO Environments”, przyznawaną najlepszym drukarkom kolorowym do zastosowań w małych i domowych biurach. Model MFC-L3770CDW został wyróżniony tytułem „Outstanding Colour MFP for SOHO Environments” (Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i domowych biur). Laserowe urządzenia Brother charakteryzują się wysoką prędkością pracy, niskimi kosztami druku, kompaktowymi rozmiarami, łatwą obsługą oraz integracją z technologiami mobilnymi. Laboratorium BLI nagrodziło także urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w większych formatach. Wydajne biznesowe modele MFC-J6947DW i MFC-J645DW uzyskały wyróżnienia „Outstanding A3 Inkjet All-in-One”, przyznawane wyróżniającym się atramentowym urządzeniom wielofunkcyjnym w formacie A3. Nagrodzony został także mobilny skaner dokumentowy ADS-1700W, który otrzymał nagrodę „Outstanding Portable Scanner” (Wyróżniający się skaner przenośny). Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, niewielką wagą oraz intuicyjną obsługą. Dodatkowo model MFC-J5945DW został nagrodzony tytułem „Excellent” za niezawodność oraz szybkość skanowania i druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Fotopolimerowe płyty FTH Digital to nowy członek rodziny fleksograficznych form drukowych o płaskich wierzchołkach firmy Flint Group. Są to płyty wymywane rozpuszczalnikiem, opracowane z myślą o drukowaniu opakowań giętkich.

MainPad to tablety od firmy manroland Goss web systems (MGWS) służących jako wsparcie w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych maszyn drukujących. Ich stosowanie ma zapewnić wygodę w bieżącej obsłudze maszyn i wpłynąć na skrócenie czasu ich przestojów. Pierwsze MainPady trafiły do wiedeńskiej firmy Herold Druck oraz Mayer & Söhne Druck und Mediengruppe z niemieckiego Aichach. Mają one wbudowane oprogramowanie, które umożliwia pracownikom działów utrzymania ruchu rozwiązywanie problemów z maszyną bezpośrednio przy niej, z tabletem w ręce.

W ofercie czeskiej firmy Toray Graphics pojawiły się negatywowe płyty Imprima LJ przeznaczone do drukowania techniką bezwodnego druku offsetowego. Umożliwiają one drukowanie w rozdzielczości do 175 dpi, a ich czułość to 830 nanometrów. Jest to wartość odpowiednia do produkcji etykiet, ale płyty te mają również inne zastosowania, np. zadruk płyt kompaktowych, kart lojalnościowych i materiałów niechłonnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu