Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Drukarka, dwa urządzenia wielofunkcyjne oraz skaner mobilny marki Brother otrzymały cztery wyróżnienia Winter Pick Awards 2019, przyznawane przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab.

Nagrody Buyers Lab cieszą się dużym uznaniem i są jednymi z najtrudniejszych do zdobycia w branży. Są one przyznawane na podstawie niezależnych testów, realizowanych w placówkach testowych BLI przez doświadczonych analityków, którzy poddają wybrane produkty rygorystycznej ocenie. Testy badają trwałość oraz niezawodność urządzeń oraz łatwość ich obsługi, wydajność i wygodę eksploatacji.

W tegorocznej zimowej edycji konkursu BLI produkty Brother otrzymały wyróżnienia w czterech kategoriach. Laserowa drukarka HL-L3270CDW uzyskała nagrodę „Outstanding Colour Printer for SOHO Environments”, przyznawaną najlepszym drukarkom kolorowym do zastosowań w małych i domowych biurach. Model MFC-L3770CDW został wyróżniony tytułem „Outstanding Colour MFP for SOHO Environments” (Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i domowych biur). Laserowe urządzenia Brother charakteryzują się wysoką prędkością pracy, niskimi kosztami druku, kompaktowymi rozmiarami, łatwą obsługą oraz integracją z technologiami mobilnymi. Laboratorium BLI nagrodziło także urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w większych formatach. Wydajne biznesowe modele MFC-J6947DW i MFC-J645DW uzyskały wyróżnienia „Outstanding A3 Inkjet All-in-One”, przyznawane wyróżniającym się atramentowym urządzeniom wielofunkcyjnym w formacie A3. Nagrodzony został także mobilny skaner dokumentowy ADS-1700W, który otrzymał nagrodę „Outstanding Portable Scanner” (Wyróżniający się skaner przenośny). Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, niewielką wagą oraz intuicyjną obsługą. Dodatkowo model MFC-J5945DW został nagrodzony tytułem „Excellent” za niezawodność oraz szybkość skanowania i druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.