Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Drukarka, dwa urządzenia wielofunkcyjne oraz skaner mobilny marki Brother otrzymały cztery wyróżnienia Winter Pick Awards 2019, przyznawane przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab.

Nagrody Buyers Lab cieszą się dużym uznaniem i są jednymi z najtrudniejszych do zdobycia w branży. Są one przyznawane na podstawie niezależnych testów, realizowanych w placówkach testowych BLI przez doświadczonych analityków, którzy poddają wybrane produkty rygorystycznej ocenie. Testy badają trwałość oraz niezawodność urządzeń oraz łatwość ich obsługi, wydajność i wygodę eksploatacji.

W tegorocznej zimowej edycji konkursu BLI produkty Brother otrzymały wyróżnienia w czterech kategoriach. Laserowa drukarka HL-L3270CDW uzyskała nagrodę „Outstanding Colour Printer for SOHO Environments”, przyznawaną najlepszym drukarkom kolorowym do zastosowań w małych i domowych biurach. Model MFC-L3770CDW został wyróżniony tytułem „Outstanding Colour MFP for SOHO Environments” (Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i domowych biur). Laserowe urządzenia Brother charakteryzują się wysoką prędkością pracy, niskimi kosztami druku, kompaktowymi rozmiarami, łatwą obsługą oraz integracją z technologiami mobilnymi. Laboratorium BLI nagrodziło także urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w większych formatach. Wydajne biznesowe modele MFC-J6947DW i MFC-J645DW uzyskały wyróżnienia „Outstanding A3 Inkjet All-in-One”, przyznawane wyróżniającym się atramentowym urządzeniom wielofunkcyjnym w formacie A3. Nagrodzony został także mobilny skaner dokumentowy ADS-1700W, który otrzymał nagrodę „Outstanding Portable Scanner” (Wyróżniający się skaner przenośny). Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, niewielką wagą oraz intuicyjną obsługą. Dodatkowo model MFC-J5945DW został nagrodzony tytułem „Excellent” za niezawodność oraz szybkość skanowania i druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu