Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Urządzenia Brother nagrodzone przez Buyers Lab

Drukarka, dwa urządzenia wielofunkcyjne oraz skaner mobilny marki Brother otrzymały cztery wyróżnienia Winter Pick Awards 2019, przyznawane przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab.

Nagrody Buyers Lab cieszą się dużym uznaniem i są jednymi z najtrudniejszych do zdobycia w branży. Są one przyznawane na podstawie niezależnych testów, realizowanych w placówkach testowych BLI przez doświadczonych analityków, którzy poddają wybrane produkty rygorystycznej ocenie. Testy badają trwałość oraz niezawodność urządzeń oraz łatwość ich obsługi, wydajność i wygodę eksploatacji.

W tegorocznej zimowej edycji konkursu BLI produkty Brother otrzymały wyróżnienia w czterech kategoriach. Laserowa drukarka HL-L3270CDW uzyskała nagrodę „Outstanding Colour Printer for SOHO Environments”, przyznawaną najlepszym drukarkom kolorowym do zastosowań w małych i domowych biurach. Model MFC-L3770CDW został wyróżniony tytułem „Outstanding Colour MFP for SOHO Environments” (Wyróżniające się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych i domowych biur). Laserowe urządzenia Brother charakteryzują się wysoką prędkością pracy, niskimi kosztami druku, kompaktowymi rozmiarami, łatwą obsługą oraz integracją z technologiami mobilnymi. Laboratorium BLI nagrodziło także urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w większych formatach. Wydajne biznesowe modele MFC-J6947DW i MFC-J645DW uzyskały wyróżnienia „Outstanding A3 Inkjet All-in-One”, przyznawane wyróżniającym się atramentowym urządzeniom wielofunkcyjnym w formacie A3. Nagrodzony został także mobilny skaner dokumentowy ADS-1700W, który otrzymał nagrodę „Outstanding Portable Scanner” (Wyróżniający się skaner przenośny). Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, niewielką wagą oraz intuicyjną obsługą. Dodatkowo model MFC-J5945DW został nagrodzony tytułem „Excellent” za niezawodność oraz szybkość skanowania i druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu