Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Wysoka frekwencja gości na stoisku Atrium podczas RemaDays

Wysoka frekwencja gości na stoisku Atrium podczas RemaDays

Tegoroczna edycja targów RemaDays była bardzo udana dla firm Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos – przez trzy dni połączone stoisko obydwu marek odwiedziła rekordowa liczba gości, co przełożyło się na liczne prezentacje i rozmowy biznesowe.

Dzięki działaniom całego zespołu Atrium i Ikonos zorganizowano profesjonalne pokazy maszyn wielkoformatowych przeznaczonych dla branż: reklamowej, marketingowej, poligraficznej, tekstylno-odzieżowej i wnętrzarskiej. Wielu gości – zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i ci działający dłużej – podkreślało, że prezentacje były bardzo atrakcyjne.

Uczestnicy mogli zapoznać się z procesem druku wielkoformatowego, m.in. najnowszymi ploterami eko/żywicznymi Mutoh, wielkoformatowego druku UV, druku na gadżetach, ozdabiania koszulek nowymi technikami DTF oraz drukiem termotransferowym z białym tonerem na folii Forever przy użyciu drukarki OKI PRO8432WT. Można było także zobaczyć proces wydruku naklejek, a następnie ich wycinanie na ploterach tnących Summa.

Wśród przybyłych na targi znaleźli się nabywcy najnowszego, nagrodzonego w ubiegłym roku w niezależnych testach, plotera eko/żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro w zestawie z laminatorem Artemis LAM i trymerem ręcznym Neolt. Jak podkreśla Atrium, klienci w tym przypadku „kierowali się niezawodnością i jakością ploterów marki Mutoh, ponieważ już wcześniej w swoim portfolio posiadali plotery tej marki, jak i plotery solwentowe Artemis, a zatem po raz kolejny obdarzyli firmę Atrium swym zaufaniem”.

Zarówno goście, jak i wystawcy podkreślali znaczenie osobistych kontaktów branżowych i dzielenia się praktyczną wiedzą. Kontakty te na pewno zaowocują w przyszłości licznymi instalacjami ploterów oraz zakupem mediów do druku wielkoformatowego pod marką Ikonos, zarówno u nowych, jak i dotychczasowych klientów obu firm.

Atrium Centrum Ploterowe już teraz zaprasza na kolejne branżowe wydarzenia, organizowane przez firmę w nowo otwartym Laboratorium Druku w Opolu, jak i na targi, w których firma będzie brała udział. O wszystkim firma będzie na bieżąco informować na swojej stronie www oraz w mediach społecznościowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.