Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Katalog „Poligrafia na polskim rynku” 2021 już dostępny

Katalog „Poligrafia na polskim rynku” 2021 już dostępny

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy elektroniczną wersję szóstej już edycji katalogu „Poligrafia na polskim rynku” (do pobrania tutaj). Wersja drukowana dotrze do prenumeratorów w przyszłym tygodniu razem z lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Dotychczasowe wydania tej publikacji spotkały się z dużym zainteresowaniem, dlatego cieszymy się, że możemy Państwu zaprezentować kolejną jej odsłonę.

Od ostatniego wydania (w 2019 roku) wiele się wydarzyło, pandemia COVID-19 wpłynęła znacząco na naszą gospodarczą rzeczywistość. Niektóre firmy zmieniły swe adresy, nazwy lub portfolio swych produktów i usług.

Celem katalogu jest umożliwienie potencjalnym klientom znalezienia odpowiedniego dostawcy z branży poligraficznej, opakowaniowej i papierniczej. Wszystkie uwzględnione w nim firmy zostały pogrupowane według kategorii ułożonych alfabetycznie, aby łatwiej było Państwu znaleźć właściwą branżę i przedsiębiorstwo. Dodatkowo każdą kategorię opatrzyliśmy mapami z lokalizacjami firm. Część przedsiębiorstw zdecydowała się zaprezentować Państwu pełne dane teleadresowe oraz profil działalności, co z pewnością ułatwi dotarcie do nich wszystkim zainteresowanym. Mamy nadzieję, że taki układ katalogu pozwoli Państwu szybko i sprawnie odnaleźć firmę świadczącą usługi lub oferującą produkty, jakich Państwo poszukują.

Zachęcamy Państwa także do korzystania z internetowej bazy firm na naszej stronie www. Tam również odnajdą Państwo przedsiębiorstwa o danym profilu działalności.

Ufamy, że obydwie formy katalogu sprawdzą się w Państwa codziennej pracy, a informacje w nich zawarte okażą się przydatne. Wszystkich Państwa, którzy nie zdecydowali się do chwili wydania tej edycji katalogu na zamieszczenie w nim prezentacji swojej firmy, zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzupełnienia wpisu w bazie internetowej. Zachęcamy Państwa również do podzielenia się z nami swoimi uwagami na temat „Poligrafii na polskim rynku” i wskazówkami dotyczącymi następnej edycji katalogu e-mailem i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.