Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zaproszenie do listopadowego numeru

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Z Mrągowa na „Akademię Zarządzania Barwą”

Zaledwie kilka dni zostało do spotkania uczestników konferencji w Mrągowie poświęconej etykietom samoprzylepnym, na które z niecierpliwością czekamy.

A już teraz pragniemy zaprosić Państwa na XII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która jest przeznaczona dla wszystkich szerzej zainteresowanych tematyką Color Managementu – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress, drukarń i również dostawców.

Ostatnie dni rejestracji na konferencję Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie

Drodzy Czytelnicy!

Pragniemy przypomnieć, że na zgłoszenia do udziału w konferencji, która w tym roku odbędzie się w dniach 18–19 października 2018 r. w Mrągowie, czekamy tylko do 5 października. Regulamin i formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: www.akademia-wiedzy.eu. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Poszukiwana/y Doradca ds. Druku i Papierów Ozdobnych!

Europapier Polska, firma należąca do Grupy Heinzel, jeden z największych dystrybutorów podłoży do druku i mediów do reklamy w Polsce, zatrudni Doradcę ds. Druku i Papierów Ozdobnych. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie promocja i wsparcie sprzedaży papierów ozdobnych z oferty Papierowy Dizajn Europapier Polska Sp. z o.o., pozyskiwanie klientów i współpraca z działem sprzedaży. Więcej informacji, wymagania i zakres obowiązków na tym stanowisku można znaleźć klikając tutaj.

Informacja reklamowa

Październik w „Świecie DRUKU”

Drodzy Czytelnicy!

Wraz z nadejściem złotej jesieni zamykamy październikowy numer „Świata DRUKU”. Pragniemy przypomnieć, że na Państwa zgłoszenia i materiały reklamowe czekamy jeszcze tylko przez kilka dni – do 5 października.

To wydanie przygotowujemy na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, Fast Textile w Nadarzynie, Salon Ciekawej Książki w Łodzi, Warsaw Industry Week w Nadarzynie, oraz na targi InPrint w Mediolanie.

Spotkajmy się na Festiwalu Druku

Drodzy Czytelnicy!

Pragniemy przypomnieć, że już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz udziału w piątej już edycji warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane procesy zarządzania barwą w praktyce, m.in. kalibracja i profilowanie monitora oraz tworzenie profili barwnych. Na pytania uczestników odpowiedzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zespół „Świata DRUKU”

Świętowaliśmy jubileusz

Drodzy Czytelnicy!

Za nami uroczyste obchody jubileuszu 25-lecia wydawnictwa Polski Drukarz sp. z o.o. i miesięcznika "Świat DRUKU". Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na uroczystościach. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć do Teatru im. Jaracza w Łodzi, ale towarzyszyli nam duchem. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, życzenia i prezenty. Mamy nadzieję, że zachowają Państwo tę szczególną uroczystość w swojej pamięci i nadal będą towarzyszyć nam w wędrówce przez fascynujący świat druku.

Zespół „Świata DRUKU”

Witamy po wakacjach!

Choć wakacje się skończyły, lato jeszcze trwa, zapraszamy więc do lektury lipcowo-sierpniowego wydania „Świata DRUKU”, w którym znajdą Państwo m.in. artykuły dotyczące druku zmiennych danych, dopasowania tunelu suszącego do rodzaju aplikacji sitodrukowych, testów kontrolnych kupowanych urządzeń, a także druku na tekstyliach i wielu innych.

„Świat DRUKU” w nowej odsłonie

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele,

właśnie trafia do Państwa rąk najnowszy, lipcowo-sierpniowy numer „Świata DRUKU” wraz z wydaniem jubileuszowym czasopisma i wydawnictwa Polski Drukarz sp. z o.o. z okazji 25-lecia ich istnienia. Nosi ono tytuł „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro” i jest dla nas przełomowe, bowiem prezentujemy w nim po raz pierwszy nową winietę i logo, przez które chcemy pokazać całemu światu, że w drugie ćwierćwiecze wkraczamy pewnym krokiem i z głowami pełnymi pomysłów. Na dodatek na okładce tej publikacji logo jest srebrne – tak samo, jak srebrny jest nasz jubileusz, który obchodzimy w tym roku!

Wrzesień w „Świecie DRUKU”

Zapraszamy Państwa do współtworzenia wraz z nami numeru wrześniowego. Przygotowujemy to wydanie na cztery imprezy targowe: FachPack w Norymberdze (25–27 września), Taropak i 4 Print Week w Poznaniu (1–4 października) oraz IFRA World Publishing Expo w Berlinie (9–11 października).

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu