Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Zdrowych i spokojnych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Zapraszamy na 2. konferencję z cyklu „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Ze „Światem DRUKU” na Fespę

Majowe targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Pełną więc parą pracujemy nad kolejnym wydaniem „Świata DRUKU", przygotowywanym specjalnie na to wydarzenie. Dowiedzą się Państwo z niego, co zaprezentują wystawcy i jakie dodatkowe eventy będą towarzyszyć targom. Będą również interesujące artykuły i wywiady na temat druku na tekstyliach, sitodruku, tektury falistej. Tradycyjnie zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydania.

Widzimy się na Packaging Innovations

W dniach 2 i 3 kwietnia br. czekamy na Państwa w Hali Zielonej na stoisku B3. Zachęcamy do zakupu książek i prenumeraty „Świata DRUKU” w specjalnej targowej cenie. Na stoisku dostępne jest także nasze najnowsze wydanie, w którym m.in. dużo piszemy na jeden z dominujących na targach tematów. Mowa oczywiście o ekologii w produkcji poligraficznej, przede wszystkim w projektowaniu i produkcji opakowań. Zapraszamy serdecznie!

Spotkajmy się na targach Packaging Innovations

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się 11. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (2–3 kwietnia, Warszawa, hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Świata DRUKU” – czekamy na Was w Hali Zielonej, stoisko B3. Na to wydarzenie przygotowaliśmy specjalne wydanie naszego miesięcznika, promocję na jego prenumeratę, a także dobrą kawę.
Do zobaczenia!

Konferencje, szkolenia i warsztaty Akademii Wiedzy

Miło było nam gościć Państwa na pierwszym wydarzeniu z cyklu branżowych spotkań organizowanych przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU” – konferencji „Święto Książki”. Opowiemy o nim szerzej w wydaniu majowym „Świata DRUKU”, tymczasem zapraszamy do udziału w kolejnych nadchodzących wydarzeniach. Najbliższe z nich to konferencje: „Jak wzmocnić brandy”, „Innowacyjne opakowanie” i „Tektura falista – najnowsze technologie” oraz szkolenia: „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”.

Kwiecień w "Świecie DRUKU"

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

Już za tydzień I Konferencja „Święto Książki”

Pragniemy przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu, 21 marca 2019 r., spotkamy się na pierwszej z cyklu zaplanowanych konferencji „Święto Książki”, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Nimbus, zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich 98 w Warszawie. Gospodarzem wydarzenia jest Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator wydarzeń branżowych w ramach Akademii Wiedzy.

Marcowy last minute w „Świecie DRUKU”

Kończymy właśnie prace nad trzecim w tym roku wydaniem „Świata DRUKU”. Numer marcowy przygotowujemy z myślą o nadchodzących targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), na których będzie on dystrybuowany. Tematami przewodnimi będą: innowacyjne opakowania i etykiety (m.in. IML, shrink sleeve, booklet, peel-of, twin feeder, z kodem RFID); maszyny i urządzenia do produkcji opakowań; innowacyjne uszlachetnianie opakowań; znakowanie opakowań; kontrola jakości ich produkcji; systemy gospodarowania odpadami.

Spotkajmy się na targach Warsaw Pack 2019

IV Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań już trwają (5–7 marca br., Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Świata DRUKU” – czekamy na Państwa z dobrą kawą w hali F na stoisku nr 208.

Do zobaczenia!

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu