Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Grudniowy numer „Świata DRUKU” już w przyszłym tygodniu

Grudniowy numer „Świata DRUKU” właśnie trafił do drukarni, a w przyszłym tygodniu zostanie wysłany do naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będzie Państwu towarzyszył nie tylko podczas przedświątecznej gorączki, ale także w spokojniejsze świąteczne dni.

Zapraszamy do czytelni „Świata DRUKU”

Drodzy Czytelnicy, już wkrótce do Państwa rąk trafi najnowsze, grudniowe wydanie „Świata DRUKU”. Tymczasem jednak, aby umilić Państwu szare grudniowe dni, proponujemy niezwykle ciekawą lekturę dwuczęściowego artykułu eksperckiego autorstwa Jana Tryburcego na temat elektrostatyki w poligrafii.

Odszedł Andrzej J. Gosk

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł nieodżałowany Andrzej J. Gosk – pomysłodawca i założyciel czasopisma „Świat DRUKU”, współwłaściciel firmy SCORPIO sp. z o.o. Pożegnanie odbędzie się w najbliższy piątek, 7 grudnia 2018 roku, o godz. 12.30 na cmentarzu komunalnym Doły w Łodzi, w kaplicy od ul. Smutnej.

Coraz bliżej Święta…

Zbliża się Boże Narodzenie, nasz zespół kończy prace nad przygotowaniem grudniowego wydania „Świata DRUKU”. Chcemy przy tej okazji zaprosić Państwa do jego współtworzenia, na wszelkie materiały czekamy do 30 listopada br.

Zapraszamy na szkolenie „Poligrafia w marketingu”

Trwa rejestracja zgłoszeń na jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych oraz innych zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2018 r. w godzinach 9–17 w Warszawie (Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald, ul. Połczyńska 52). Organizatorem jest Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia.

Kolejny sukces Akademii Zarządzania Barwą

22 listopada odbyła się XII konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, której tematem przewodnim był „Color Management – od wiedzy do praktyki”. Organizowana jest przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Partnerami tegorocznej edycji były firmy: Alstor (Eizo), COBRPP, Em, Epson, Heidelberg, X-Rite.

Spotkajmy się na Fast Textile

Już jutro, 22 listopada, w Ptak Warsaw Expo rozpoczynają się piąte Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile, które potrwają do soboty. „Świat DRUKU” będzie na nich obecny ze swoim stoiskiem (nr M 126, hala D). Nasz magazyn jest również jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Zapraszamy na szkolenie „Poligrafia w marketingu”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych oraz innych zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2018 r. w godzinach 9–17 w Warszawie (Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald, ul. Połczyńska 52).

Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2019 dla naszych Czytelników

Zbliżają się targi komunikacji wizualnej viscom, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 8–10 stycznia 2019 roku. Podobnie jak w zeszłym roku mamy dla Państwa kod upoważniający do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie!

Zaproszenie do numeru grudniowego

Chociaż zima jeszcze nie nadeszła, kalendarz pokazuje, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Rozpoczynamy zatem intensywne prace nad przygotowaniem świątecznego wydania „Świata DRUKU”. Chcemy przy tej okazji zaprosić Państwa do jego współtworzenia, bo wspólne świętowanie jest dużo przyjemniejsze!

Z ostatniej chwili

Grudniowy numer „Świata DRUKU” właśnie trafił do drukarni, a w przyszłym tygodniu zostanie wysłany do naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będzie Państwu towarzyszył nie tylko podczas przedświątecznej gorączki, ale także w spokojniejsze świąteczne dni.

W dniu 30 listopada br. przedstawiciele prasy branżowej zostali zaproszeni do siedziby Heidelberg Polska na konferencję prasową poświęconą produktowi, który z pewnością nie pozostanie niezauważony, jeśli chodzi o jakość druku offsetowego, oszczędność farby drukowej i zabezpieczenia opakowań i etykiet przed fałszowaniem. Mowa o nowatorskim rastrze offsetowym Multidot, opracowanym w ramach projektu badawczo-rozwojowego przez konsorcjum Heidelberg Polska, Drukarnię Perfekt i Zakład Technologii Poligraficznych PW.

Polska Izba Druku poinformowała o zerwaniu współpracy z Międzynarodowymi Targami Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw z powodu nie wpuszczania grup uczniowskich pod opieką nauczyciela na targi. PID podjęła decyzję po wymianie korespondencji i utrzymaniu przez organizatora targów swojego stanowiska.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu