Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Trwają targi Labelexpo Europe 2019

24 września 2019 r., rozpoczęły się w Brukseli targi Labelexpo Europe, organizowane już po raz 40. Do piątku przedstawiciele branży etykiet i nadruków na opakowaniach spędzą intensywnie czas, szukając na setkach stoisk innowacji i podpowiedzi, jak rozwinąć swoją firmę, oraz rozmawiając z wystawcami, kontrahentami, specjalistami. Na łamach „Świata DRUKU” i na naszej stronie internetowej napisaliśmy już wiele o tym międzynarodowym wydarzeniu, a teraz jesteśmy na miejscu, aby dostarczyć Państwu dalszych informacji z pierwszej ręki.

Wrześniowe wydanie „Świata DRUKU” jest już dostępne

Spieszymy poinformować, że otrzymaliśmy już z drukarni najnowsze wydanie „Świata DRUKU” i zaprenumerowane egzemplarze wyjechały do Państwa. Numer ten jest już także dostępny na naszej stronie internetowej (znajdziesz go TUTAJ). Warto do niego zajrzeć, ponieważ to polsko-angielskie wydanie naszego miesięcznika przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o targach Labelexpo Europe, które właśnie trwają w Brukseli. Znajdą w nim Państwo nie tylko wiele informacji na temat tego wydarzenia, ale też ciekawe artykuły m.in. na temat technologii hybrydowych czy prognoz dotyczących rynku etykiet.
A tym, którzy wybierają się do Krynicy-Zdroju na organizowaną przez nas już po raz 14. konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (24–25 października br.) przypominamy, że pokoje w hotelu Czarny Potok gwarantowane są tylko do 30 września br.

Spotkajmy się na FestiwalDruku.pl

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Ostatni dzień bezpłatnej rejestracji na warsztaty „Mini-AZB”

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś można się bezpłatnie zarejestrować na warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą – Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, organizowane pod marką Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o. o. oraz partnerów: Alstor (Eizo), Epson oraz X-Rite. Przypominamy, że odbędą się one podczas FestiwalDruku.pl w dniach 18–19 września br. (warszawskie Centrum EXPO XXI) w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III. Formularz rejestracyjny TUTAJ.
Na stronie www.akademia-wiedzy.eu znajdą Państwo ponadto pełny program również organizowanej przez nas 14. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Do zobaczenia 24 i 25 października w Krynicy-Zdroju. Zapraszamy!

Wrzesień i ... etykietowy zawrót głowy

Wrzesień to intensywny czas dla większości z nas, także w „Świecie DRUKU” czas mocno przyspieszył. Kończymy właśnie prace nad rozbudowanym, polsko-angielskim wydaniem naszego magazynu, który przygotowujemy z myślą o zbliżającej się 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września). Będą Państwo mogli je tam znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10).
Wrześniowy numer, poświęcony przede wszystkim produkcji i technikom zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej oraz opakowań na żywność, będzie również obecny na organizowanej przez nas po raz 14. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na której mamy nadzieję się z Państwem spotkać. Zapraszamy 24 i 25 października do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju!

Jeszcze przez tydzień można się bezpłatnie zarejestrować na warsztaty „Mini-AZB”

Wszystkich, którzy planują swoją obecność podczas targów FestiwalDruku.pl w dniach 18–19 września br. (warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14) serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji warsztatów „Mini-Akademia Zarządzania Barwą – Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, organizowanych pod marką Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o. o. oraz partnerów: Alstor (Eizo), Epson oraz X-Rite. Odbędą się one w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III.
Tylko do 11 września oferujemy bezpłatną rejestrację na warsztaty, które jak co roku poprowadzą sprawdzeni specjaliści!
Jak zostać uczestnikiem spotkania?

Jesienne spotkania ze „Światem DRUKU"

Najwcześniej, bo już 18–19 września czekamy na Państwa na naszym stoisku C11 w hali III warszawskiego centrum Expo XXI podczas FestiwalDruku.pl. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Udział jest bezpłatny pod warunkiem zarejestrowania się do 11 września br. na stronie Akademii Wiedzy.

Wrzesień tuż tuż, a w nim…

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

Nie tylko dla ekspertów – zapraszamy na warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą”

Wszystkich, którzy planują swoją obecność podczas targów FestiwalDruku.pl w dniach 18–19 września br. (warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14) serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji warsztatów „Mini-Akademia Zarządzania Barwą – Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, organizowanych pod marką Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o. o. oraz partnerów: Alstor (Eizo), Epson oraz X-Rite. Odbędą się one w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa ciekawy program, który zaprezentują sprawdzeni specjaliści!

Co trzeba zrobić, by zostać uczestnikiem warsztatów?

Przed nami „etykietowa” jesień

Choć to półmetek wakacji, nadszedł czas, by zaprosić Państwa do współtworzenia wraz z nami wrześniowego, polsko-angielskiego wydania „Świata DRUKU”. Przygotowujemy je z myślą o targach Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten chcielibyśmy również zaprezentować Państwu na poznańskich targach Taropak (30 września–3 października) i IFRA World Publishing Expo w Berlinie (8–9 października).

Dlatego tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.