Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Luty w „Świecie DRUKU”

Luty w „Świecie DRUKU”

Drodzy Czytelnicy, styczniowe wydanie „Świata DRUKU” wkrótce trafi do Państwa rąk, a my rozpoczęliśmy już intensywną pracę nad lutowym numerem. Przygotowujemy go z myślą o organizowanych przez nas w ramach Akademii wiedzy konferencjach: „Innowacyjne opakowania”, „Jak wzmocnić brandy” i „Święto Książki”. Z nowym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 05–07.03), International Converting Exhibition (ICE) i Corrugated & Carton Exhibition (CCE) (Monachium, 12–14.03), oraz Dniach Druku 3D (Kielce, 26–28.03).

Główne zagadnienia, jakim poświęcimy miejsce w numerze, to:

 • Cyfrowy i offsetowy druk dziełowy – rynek książki,
 • Prepress. Rozwiązania software’owe dla drukarni (m.in. workflow, automatyzacja, Web-to-Print) Projektowanie, przygotowanie i druk opakowań. Produkcja i przetwarzanie tektury falistej i litej;
 • Fleksografia. Podłoża giętkie. Taśmy samoprzylepne;
 • Zarządzanie marką własną. Zabezpieczania druków i ochrona marki. Współpraca pomiędzy brand ownerem (managerem) a studiem projektowym i drukarnią;
 • Technologie druku przestrzennego;
 • Faktoring i leasing dla branży poligraficznej.

Autorów tekstów zachęcamy do współtworzenia tego numeru, a dostawców i producentów do zamieszczania informacji w naszych zestawieniach tematycznych. Tym razem będą to:

 • Producenci opakowań i etykiet;
 • Produkcja książek w Polsce (dostawcy materiałów, maszyn i urządzeń; drukarnie dziełowe);
 • Dostawcy rozwiązań i usług dla działów DTP i prepress oraz oprogramowania (rozwiązania do kontroli, zarządzania produkcją, CMS, CRM, color management, oprogramowania Web-to-Print i przygotowania form drukowych);
 • Producenci tektury falistej, producenci rozwiązań do jej produkcji oraz opakowań z tektury falistej.

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do dnia 12 lutego pod adresami redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół „Świata DRUKU”

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.