Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Pierwsza Konferencja Online W Wielkim Formacie

Pierwsza Konferencja Online W Wielkim Formacie

„Świat DRUKU” zaprasza na Pierwszą Konferencję Online W Wielkim Formacie, która odbędzie się 28 kwietnia br. na platformie Click Meeting.
Będzie to pierwsze wydarzenie tego kalibru na naszym rynku. Podczas sesji będzie mowa o druku wielkoformatowym – o maszynach do druku i obróbki po druku oraz o przeznaczonych do niego podłożach; o produkcji billboardów, banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, flag, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy roll-up’ów i nie tylko; o nowinkach technologicznych, które czynią tę produkcję bardziej efektywną i łatwiejszą.
W oczekiwaniu na spotkania podczas targów postanowiliśmy zorganizować dla Państwa event już teraz. Proponujemy przeniesienie się do przestrzeni wirtualnej, gdzie również będą Państwo mogli wziąć udział w pokazach maszyn i prezentacjach. Nie zabraknie także nowości, które właśnie wchodzą na rynek i być może będą mogły Państwa zainspirować do rozwoju własnych biznesów!
Choć wiele branż wykorzystujących wielkoformatowe grafiki reklamowe, oznakowania i upominki reklamowe nie wznowiło dotąd działalności, a inne funkcjonują w ograniczonym zakresie, ten czas zawieszenia uwolnił pokłady kreatywności i zmusił drukarnie wielkoformatowe do wytyczania nowych ścieżek eksploracji rynku i poszukiwania nisz. Żeby znaleźć swoją niszę, trzeba nieraz wyjść poza schematy i podjąć odważną decyzję o zmianie lub dywersyfikacji działalności, powiększeniu parku maszynowego, a tym samym oferowanego asortymentu. Warto zatem zobaczyć, co rynek ma w tym zakresie do zaoferowania.
Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w Pierwszej Konferencji Online w Wielkim Formacie. W najbliższym czasie zapoznamy Państwa z programem wydarzenia oraz warunkami udziału. Tymczasem zachęcamy do zarezerwowania 28 kwietnia br. na spotkanie z nami!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.