Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Twórz z nami grudniowy „Świat DRUKU”

Twórz z nami grudniowy „Świat DRUKU”

Tak wyglądało świąteczne drzewko udekorowane razem z Państwem rok temu

Do Państwa rąk trafiło już (lub lada dzień trafi) listopadowe wydanie „Świata DRUKU”, a jego elektroniczna wersja jest także dostępna na naszej stronie internetowej. Warto do niej sięgnąć, bowiem wiele miejsca poświęcamy w niej color managementowi, standaryzacji i optymalizacji druku, zwłaszcza we fleksografii; oprócz tematyki opakowaniowej nie brakuje też relacji i refleksji po targach Labelexpo i wielu innych ciekawych artykułów.
My tymczasem pozdrawiamy z Warszawy, gdzie trwa drugi dzień konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, ale już jutro wracamy do pracy nad kolejnym – grudniowym numerem naszego magazynu. Jak co miesiąc zamieścimy w nim wiele aktualności branżowych, nie zabraknie także tematów związanych z materiałami poligraficznymi, komunikacją wizualną, wielkoformatowym drukiem cyfrowym, drukiem na tekstyliach. Tradycyjnie część ostatniego w roku numeru poświęcimy też ekologicznym rozwiązaniom w poligrafii, upominkom reklamowym i dekoracjom okolicznościowym oraz szkolnictwu branżowemu.
I na koniec wisienka na torcie – okładkę tego świątecznego wydania tradycyjnie ozdobi piękna, udekorowana wspólnie z Państwem choinka!
A co jeszcze znajdą Państwo na łamach grudniowego „Świata DRUKU”?

Wszystkie firmy, których działalność związana jest z zaopatrzeniem przemysłu w materiały poligraficzne (chemia, farby, kleje, lakiery, obciągi, płyty, tuleje, wałki, wykrojniki, podłoża do druku, materiały biurowe), zapraszamy do udziału w zestawieniu Dostawców materiałów poligraficznych.

Grudniowy numer to także doskonała okazja do złożenia kontrahentom i współpracownikom podziękowań za współpracę oraz życzeń świątecznych i noworocznych, np. poprzez zamieszczenie kolorowej reklamy lub wspólne udekorowanie choinki na czwartej okładce tego wydania „Świata DRUKU” – będzie to kreacja łącząca tradycyjną drukowaną reklamę z komunikacją internetową (świąteczna grafika do końca stycznia 2023 r. będzie również opublikowana w formie baneru na naszej stronie internetowej, nie omieszkamy również o tym wspomnieć na naszych profilach w social mediach, tak aby nikt nie przeoczył naszych wspólnych życzeń na Święta i cały nowy rok).

Zapraszamy!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.