Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zaplanuj 2024 rok ze „Światem DRUKU”

Zaplanuj 2024 rok ze „Światem DRUKU”

Miło nam poinformować, że na naszej stronie internetowej znajdą już Państwo nasz plan wydawniczy na 2024 rok. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie tematy przewodnie dla Państwa przygotowaliśmy i na jakich imprezach branżowych będzie można znaleźć „Świat DRUKU”.
Na stronie znajdą Państwo również plan konferencji organizowanych przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. W związku z przyszłorocznymi targami drupa (Düsseldorf, 28.05–7.06.2024 r.) zdecydowaliśmy o organizacji IV Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” 2024 w 16. tygodniu roku 2024 r. – wkrótce potwierdzimy, czy odbędzie się on w dn. 18–19, czy 15–16 kwietnia. Na XIII Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie” zapraszamy w dniach 14–15 października 2024 r. Natomiast 15 października zapraszamy producentów opakowań z tektury litej na wieczór integracyjny, a kolejnego dnia – 16 października – na Konferencję „Innowacyjne opakowania – projektowanie i produkcja opakowań z tektury litej”, która dopełni trzydniowy event poświęcony tekturze. W listopadzie zaś zaprosimy Państwa na XVIII odsłonę Konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania barwą Barwą” wraz z warsztatami „Color management w praktyce” (26–27.11.2024 r.).
Nasz zespół handlowy zaprasza Państwa do kontaktu i planowania przyszłorocznej współpracy i budżetów. Już teraz warto zarezerwować sobie z myślą o nich terminy w kalendarzu na 2024 rok!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.