Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Ze „Światem DRUKU” czasu nie stracisz

Ze „Światem DRUKU” czasu nie stracisz

Ponieważ wiemy, jak to jest nachodzić się i wrócić z pustymi rękami, dlatego robimy co w naszej mocy, aby udział w tematycznych konferencjach i szkoleniach organizowanych przez nas w ramach Akademii Wiedzy przynosił Państwu jak najwięcej korzyści – zarówno w kontekście poszerzania wiedzy, jak i nawiązywania kontaktów biznesowych.
W tym roku przed nami jeszcze dwa wydarzenia. Najpierw, w dn. 21–22 listopada br., zaprosimy Państwa do warszawskiego Hotelu Arche Poloneza na 17. edycję konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Wspólnie ze współorganizatorami tego wydarzenia – firmami Esko, Reprograf-Grafikus i Sun Chemical – oraz we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego i ekspertami z zakresu zarządzania barwą przygotowaliśmy dla Państwa ciekawy program merytoryczny z zakresu color managementu.
Z kolei 6 grudnia wszystkie osoby współpracujące z drukarniami – pracowników wydawnictw, agencji reklamowych i studiów graficznych, zajmujących się projektowaniem wszelkich drukowanych materiałów promocyjnych i marketingowych, a także opakowań i etykiet, zapraszamy do udziału w szkoleniu „Poligrafia w marketingu”, które odbędzie się również w Warszawie, a poprowadzi je doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec i konsultant – dr inż. Jacek Hamerliński.

Pierwszego dnia konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, podczas serii wykładów prelegenci poruszą tematy dotyczące m.in. wpływu warunków środowiskowych (temperatury i wilgotności) na zarządzanie barwą w drukarni, a także percepcji, oceny i komunikacji barwnej, przybliżą też tajniki profesjonalnej kuchni farbowej. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem brand ownera, przedstawiciela agencji reklamowej oraz reprezentantów drukarń i przygotowalni, podczas którego omawiane będą praktyczne zagadnienia związane z wdrażaniem color managementu w zakładzie produkcyjnym.

Drugi dzień spotkania przeznaczyliśmy na przekazanie wiedzy praktycznej – podczas warsztatów specjaliści pokażą, jak z użyciem konkretnych rozwiązań optymalnie, tanio, efektywnie i ekologicznie prowadzić swoją drukarnię. Szczegółową, godzinową agendę oraz warunki uczestnictwa i formularz rejestracyjny znajdą Państwo wkrótce na stronie www.azb.akademia-wiedzy.eu. Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada br.

Celem szkolenia „Poligrafia w marketingu” jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Szczegółowe informacje, program, warunki udziału w szkoleniu oraz formularz rejestracyjny znajdą państwo wkrótce na stronie www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Poligrafia-w-marketingu. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada br.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.