Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Andrzej Płatek w firmie Reprograf

Andrzej Płatek w firmie Reprograf

14 grudnia ub.r. do zespołu pracowników firmy Reprograf dołączył Andrzej Płatek, obejmując stanowisko dyrektora handlowego oraz wiceprezesa firmy. Przejęcie obowiązków nastąpiło tego samego dnia. „Dziękuję Radzie Nadzorczej firmy Reprograf za okazane zaufanie. Cieszę się, że w mojej karierze menedżerskiej będę mógł rozwijać firmę z czysto polskim rodowodem, która przez ostatnie 24 lata odniosła tak wielki sukces na rynku polskim. Od dziś zaczynam dogłębne poznawanie spółki i pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku przedstawię dalszą strategię rozwoju dla całej firmy, w której uwzględnimy kluczowe cele biznesowe na najbliższe lata. Wierzę, że uda się nam z dalszymi sukcesami realizować plany rozwoju firmy” – powiedział Andrzej Płatek.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z firmą Reprograf pan Andrzej Płatek był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne i administracyjne w przodujących firmach poligraficznych, zajmując kluczowe stanowiska, – dyrektora Drukarni Skarbowej, pełnomocnika zarządu, wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego Commercial Print w firmie Quad/Graphic Europe. Jego bogate doświadczenie zawodowe uzupełnia tytuł MBA i magistra poligrafii.
„Bardzo się cieszę, że pan Andrzej Płatek przyjął nominację na stanowisko wiceprezesa spółki i dyrektora handlowego. Jestem przekonana, że jego doskonała znajomość rynku poligraficznego i ogromne doświadczenie menedżerskie przełożą się przede wszystkim na zadowolenie pracowników, klientów, a także rozwój mojej firmy. Nasz dynamiczny wzrost i ewolucja z małego biznesu rodzinnego w dużą firmę o średnim 100-milionowym obrocie rocznym warunkują konieczność realizacji planów sukcesji, w którym pan Andrzej Płatek będzie odgrywał kluczowa rolę” – dodała Jolanta Kurowiak, prezes i właściciel firmy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.