Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Iain Maxwell nowym dyrektorem zarządzającym Canon Polska

Iain Maxwell nowym dyrektorem zarządzającym Canon Polska

Firma Canon Europe poinformowała, że Iain Maxwell został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego Canon Polska i będzie odpowiadał bezpośrednio przed Rokusem van Iperenem, prezydentem i dyrektorem generalnym, Canon Europe, Middle East & Africa.
Iain Maxwell rozpoczął pracę w Canon w 1983 roku, co pozwoliło mu bardzo dobrze poznać firmę i rozwinąć umiejętności menedżerskie.

Zajmował wiele wysokich stanowisk w obszarze Services and Support w Europie i Republice Południowej Afryki, a w ostatnim czasie był szefem działu Services & Support w Canon UK i Irlandii. Maxwell przywiązuje dużą uwagę do dostarczania wysokiej jakości usług i produktów oraz wartości biznesowych, zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym.
„Jestem pewien, że Iain wniesie bardzo dużo doświadczenia z dotychczasowej pracy zarówno na poziomie lokalnym, jak i europejskim” – komentuje Rokus van Iperen. „Zmieniamy naszą organizację, skupiając się na obszarach, które oferują nowe możliwości wzrostu, a Iain odegra kluczową rolę w rozwoju oferowanych w Polsce usług i rozwiązań”.
Iain Maxwell zastąpił na stanowisku Bruno Raaba, który z sukcesem przeprowadził polski oddział Canon przez proces integracji z Océ.

  • Obecnie 1,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1.5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.