Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Marcin Mirowski dyrektorem łódzkiego oddziału DKS sp. z o.o.

Marcin Mirowski dyrektorem łódzkiego oddziału DKS sp. z o.o.

W ostatnim czasie do grona pracowników firmy DKS sp. z o.o. dołączył Marcin Mirowski, od wielu lat związany z branżą poligraficzną. 1 kwietnia br. objął on stanowisko dyrektora jej łódzkiego oddziału – jednego z 11, jakie firma ma w kraju, powstałego z myślą o sprawnej obsłudze klientów z centralnej Polski, zajmującego się również wynajmem oraz dzierżawą kserokopiarek, a także udostępniającego serwis kopiarek.

Marcin Mirowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. W początkach swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie w dziale sprzedaży regionalnej telewizji TVN, następnie związał się z branżą poligraficzną – od 2005 roku odpowiadał najpierw za sprzedaż urządzeń cyfrowych i oprogramowania w firmie Konica Minolta, następnie systemów do introligatorni w Duplo Polska oraz urządzeń wielofunkcyjnych w Ricoh Polska. W DKS sp. z o.o. będzie odpowiadać za sprzedaż produktów z portfolio tej firmy przede wszystkim w regionie centralnej Polski. „Będę dokładał wszelkich starań, aby w jeszcze większym zakresie docierać z ofertą DKS sp. z o.o. do firm z branż poligraficznej i biurowej – drukarń, wydawnictw, agencji reklamowych, punktów kserograficznych i fotograficznych, biur projektowych i architektonicznych – a także aby usprawnić ich obsługę, w tym zapewnić im m.in. szybki czas reakcji autoryzowanego serwisu w przypadku sytuacji niepożądanych. Mam nadzieję służyć im również swoim doradztwem, opartym na wieloletnim doświadczeniu zdobywanym w branży poligraficznej” – mówi Marcin Mirowski.

  • Obecnie 4,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.666667/5 (3 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.