Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Martin Schibitzki nowym managerem w firmie Epson

Martin Schibitzki nowym managerem w firmie Epson

Martin Schibitzki jest od grudnia br. Channel Account Managerem, odpowiada za współpracę z sieciami handlu detalicznego. W produktowym portfolio Martina są projektory, drukarki, w tym z ITS (Ink Tank System – system stałego zasilania w atrament) oraz atramenty i papiery fotograficzne.

Martin Schibitzki z branżą RTV/Foto/IT związany jest od 2006 roku, kiedy pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej stawiał jako handlowiec w firmie dystrybucyjnej Pronox Technology SA. Dzięki doskonałym wynikom już po roku awansował na stanowisko Key Account Managera i rozpoczął swoją przygodę z klientami MSHP (Media Markt oraz Saturn) na obszarze północnej Polski.
Od 2011 na zlecenie Toshiba Central Europe Martin pracował na stanowisku Retail & Reseller Consultant i był odpowiedzialny nie tylko za realizację planów sprzedaży, ale także za budowę rozpoznawalności marki, kontakty z partnerami, analizę rynku i konkurencji oraz szkolenia produktowe i tworzenie akcji promocyjnych, materiałów reklamowych, ofert handlowych.
W chwilach wolnych od pracy Martin interesuje się informatyką i giełdą papierów wartościowych, a także nowinkami technicznymi oraz sportem (Krav-Maga, MMA).

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.