Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy CIO firmy Heidelberg

Nowy CIO firmy Heidelberg

Z początkiem maja Stefan Orbach objął funkcję dyrektora działu IT (CIO) firmy Heidelberger Druckmaschinen AG. Zastąpił na tym stanowisku Uwe Herolda, który postanowił opuścić firmę.

Stefan Orbach studiował geofizykę w Hamburgu (Niemcy) i Sydney (Australia); karierę zawodową rozpoczął w firmie Alcatel SEL AG na stanowisku managera ds. projektów. W 1999 roku odpowiadał za optymalizację procesów i wdrożenie nowych technologii w Deutsche Post AG. W połowie 2000 roku rozpoczął pracę w IBM Global Business Services. Od 2008 był dyrektorem działu IT w Carl Zeiss AG – odpowiadał za prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych firmy na całym świecie, zarządzanie procesami, konsultacje indywidualne oraz grupowy system zarządzania.
W firmie Heidelberg Orbach będzie odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie działu IT na całym świecie – zarządzając 300 pracownikami. W przyszłości jego zadaniem będzie zoptymalizowanie struktur IT i uproszczenie procesów biznesowych powiązanych kompleksowo z polityką firmy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Trwają przygotowania do przyszłorocznej, drugiej edycji targów PCI Days 2020, które odbędą się 4 i 5 czerwca 2020 r. w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D. Jest to jedyna w Polsce impreza targowa skierowana do producentów, dostawców i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie maszyny do produkcji, surowce, opakowania, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.

Prognozując trendy na 2020 r., Xerox ogłosił, że w przyszłym roku królować będzie kolor bezbarwny. Uzasadniając ten wybór, Beatriz Custode, Colour Customisation & Engineering Services w firmie Xerox, powiedział: „Może on wzmocnić kolor, rozjaśnić go, czasami może sprawić, że kolor będzie bardziej nasycony”. Technologia druku Xerox – taka jak iGen 5 Press, Iridesse Production Press i nowy PrimeLink C9065/C9070 – pozwala twórcom używać przezroczystego toneru w swoich projektach równie łatwo, jak w przypadku innych kolorów.

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 (12–14 lutego 2020 r.). Organizator wydarzenia zachęca do skorzystania ze strony internetowej, gdzie już uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Jak to działa?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu