Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor generalny firmy Comexi

Nowy dyrektor generalny firmy Comexi

Z dniem 1 stycznia 2020 r. nowym dyrektorem generalnym firmy Comexi, dostawcy rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, został Diego Hervás. Zastąpił on Jeroena van der Meera, który funkcję CEO pełnił od 2014 r., i który pozostanie zaangażowany w działalność firmy i pomoże efektywnie wdrożyć planowane zmiany. Głównym zadaniem Hervása będzie zwiększenie innowacyjności oraz poziomu technologicznego firmy, które mają się opierać o założenia zrównoważonego rozwoju.

Diego Hervás może pochwalić się bogatym doświadczeniem w zarządzaniu – od ponad roku zajmował stanowisko niezależnego członka zarządu Comexi, dzięki czemu zyskał dużą wiedzę na temat rynku oraz struktur operacyjnych firmy. Jednocześnie był dyrektorem operacyjnym w firmie Plyzer Technologies. Wcześniej, przez przeszło 14 lat, pełnił kilka funkcji kierowniczych w firmie Xerox, osiągając stanowisko szefa oddziału European Graphic Communications Division.

Zmiana osoby kierującej firmą jest wyrazem przyjętej na najbliższe lata strategii firmy, która chce utrzymać swoją pozycję na szybko zmieniającym się rynku i widzi szansę na rozwój w adaptacji do nowych potrzeb klientów i trendów panujących w branży – przede wszystkim związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drugie w tym roku wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. inż. Krzysztofa Stępnia – wieloletniego wykładowcy Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, przyjaciela „Świata DRUKU”.

Rodzinie i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zespół „Świata DRUKU”

Pogrzeb odbędzie się 3 lutego br. (poniedziałek) o godz. 12.30 na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.

Firma Electronics For Imaging wprowadza na rynek nową linię drukarek atramentowych typu roll-to-roll – modele VUTEk D3r i D5r LED. Bazują one na sprawdzonych rozwiązaniach drukarek EFI VUTEk 3r+ i 5r+. Symbol „D” w nazwie nowych drukarek odnosi się do słowa „Design” i oznacza, że w nowych maszynach do zaawansowanych możliwości ich poprzedniczek dodano funkcje oferujące nowe możliwości profesjonalistom działającym na polu reklamy i grafiki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.