Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor zarządzający w firmie Kornit

Nowy dyrektor zarządzający w firmie Kornit

Dnia 1 stycznia 2016 Eyal Manzoor objął stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Kornit Digital Europe, zastępując Wilfrieda Kampe. Jego misją jest dalsze wspieranie rozwoju firmy. Będzie nadzorował działalność przedsiębiorstwa w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Manzoor rozpoczął pracę w firmie Kornit w kwietniu 2007 roku, w 2012 został dyrektorem zarządzającym w Kornit Digital Asia Pacific. Ma ponad 15 lat doświadczenia w działach związanych z drukiem cyfrowym i zadrukiem tekstyliów, wsparciem klienta oraz sprzedaży i marketingu. Wcześniej pracował m.in. dla firm NUR, Macroprinters i Scitex Vision.

Manzoor zdobył licencjat z ekonomii i zarządzania na Otwartym Uniwersytecie Izraela.
Sarel Ashkenazi, Kornit Digital’s EVP of Sales: „W Europie mamy bardzo profesjonalny zespół osób i jesteśmy przekonani o tym, że wspólnie z Eyalem będziemy mogli rozwinąć naszą działalność w krajach z regionu EMEA. Pod jego przewodnictwem znacznie poprawiła się sytuacja działu Kornit Digital Asia Pacific. Eyal przyniesie ze sobą swoją wiedzę i doświadczenie, znajomość naszych produktów i specyfiki klientów, z którymi współpracujemy – mamy teraz właściwą osobę na właściwym miejscu. Dziękujemy również Wilfriedowi i życzymy mu powodzenia na dalszej drodze kariery zawodowej”.
W swoich działaniach Eyal Manzoor będzie wspierany przez całą kadrę zarządzającą regionu EMEA – Rogera Alberta – dyrektora ds. sprzedaży, Olivera Luedtke – dyrektora ds. marketingu oraz dyrektora komercyjnego Ernsta Grossa.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.