Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes Xerox Polska

Nowy prezes Xerox Polska

Z początkiem kwietnia Rafał Szczap objął funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego Xerox Polska. Przed przejściem do Xerox Polska Rafał Szczap pełnił funkcję prezesa zarządu polskiego oddziału Kapsch BusinessCom. Wcześniej był związany z Dell, w roli Regional Sales Directora, Sagemcom Poland jako Dyrektor Zarządzający, z NOKIA jako Strategic Sales Director.

„Od klientów i partnerów wiem, że zespół Xerox Polska jest w środowisku uważany za wyjątkowo silny technologicznie i profesjonalny w działaniu. Tym bardziej cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem i powierzono tak odpowiedzialną funkcję. Nasi klienci stoją teraz przed wieloma wyzwaniami, które stawia przed nimi cyfryzacja. Zdaję sobie więc sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku będę mógł wykorzystywać ten potencjał Xerox, a na bazie moich doświadczeń wnieść dodatkową wartość dla naszych klientów oraz Partnerów” – komentuje nowy prezes.

Xerox Polska nadal będzie koncentrować się na rozwoju technologii oraz usług, które ułatwią przedsiębiorcom digitalizację procesów biznesowych oraz zarządzanie informacjami. Dowodem na to jest największa premiera portfolio technologicznego w historii Xerox. Na rynku pojawiło się 29 produktów wyposażonych w technologię ConnectKey z w pełni bezpiecznymi i szybko działającymi innowacyjnymi funkcjami, m.in. umożliwiającymi dostęp do zasobów w chmurze i aplikacji zwiększających produktywność.

„Moim głównym celem jest konsekwentne wzmacnianie pozycji Xerox Polska – szczególnie w obszarze współpracy z firmami, które reprezentują najważniejsze sektory dla polskiej gospodarki oraz dynamicznie rozwijającego się obszaru specjalizowanych partnerów technologicznych. W dobie postępującej rewolucji – szczególnie w wymiarze cyfrowym – klienci poszukują pewnych partnerów biznesowych oraz technologii gwarantujących stabilność w mierzalnym wyniku finansowym. Taką wartość Xerox dostarcza, na świecie oraz w Polsce, od wielu lat. W praktyce oznacza to, że niezależnie od zaawansowania technologicznego rynku, jesteśmy przygotowani, aby być rzeczywistym partnerem rozwoju naszych klientów. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu, jest premiera nowego portfolio produktów Xerox silnie związanych z technologiami mobilnymi i chmurowymi” – dodaje Rafał Szczap.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.