Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Poligrafia 3M rośnie w siłę

Poligrafia 3M rośnie w siłę

Dział Paper and Print Market 3M Industrial Adhesive and Tapes firmy 3M Poland rośnie w siłę. 1 marca do zespołu dołączyła Magdalena Maleszewska, obejmując stanowisko Senior Marketing Coordinator 3M Industrial Adhesives & Tapes.

Magdalena Maleszewska w firmie 3M pracuje od ponad 12 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziale stomatologicznym, potem był już tylko przemysł: 4 lata pracy w materiałach ściernych i kolejne 3 w taśmach i klejach. W dziale przemysłowym była od zawsze odpowiedzialna za taśmy jednostronnie klejące, maskujące, pakowe, ale też specjalistyczne, takie jak taśmy winylowe, UHMW-PE, PTFE, aluminiowe itp.
Obecnie Magdzie Maleszewskiej przybyły nowe wyzwania związane z ciągłym rozwojem i koordynacją marketingową działu Paper and Print 3M Poland.
Piotr Lis odpowiedzialny za dział Paper and Print 3M Poland: „Od kilku lat widzę ciągły rozwój poligrafii w Polsce, mimo kryzysu, jaki przechodziła Europa po 2008 roku. 3M, działając zgodnie ze swoją polityką rozwoju i korzystając z ogólnoświatowych trendów, które wielokrotnie kreuje, inwestuje bardzo aktywnie w rozwijające się branże. Mimo trendów rynkowych, jakie widzimy i obserwujemy od kilku lat, wzmacniamy swoją pozycję na rynku poligraficznym i papierniczym. Fakt, wybieramy te „kawałki tortu”, które są dla nas ciekawe biznesowo dziś i w przyszłości. Dodatkowo aktywny rozwój naszych struktur sprzedaży, nowe wyzwania jakie przed nami stają, ciągłe zmieniające się potrzeby naszych klientów spowodowały potrzebę wzmocnienia działu. I tutaj serdecznie witam Magdę w swoim dziale i zapraszam do codziennej, ciekawej i owocnej pracy z ludźmi z branży. I nie martw się, bo w poligrafii wszyscy się znamy, a ty już należysz do tej wielkiej rodziny”
Magdalena Maleszewska z wykształcenia jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunku stosunki międzynarodowe. Swoją wiedzę uzupełniła na podyplomowych studiach Marketing Internetowy, również na SGH Warszawa.
Prywatnie: szczęśliwa żona i mama 2 synów: Stasia i Jasia. Hobby: bieganie, (ale jak sama mówi: „Już nie mam na to czasu”), taniec („niespełnione marzenie”), książki (tematyka: podróżowanie).

Fot. Od prawej: Wojciech Wrzesiński, Application Engineer, Magdalena Maleszewska, Marketing Coordinator , Ilona Goncerzewicz, Marketing Coordinator, Dorota Niewęgłowska, Division Manager 3M IATD, Piotr Lis, Business Development Specialist Paper and Print Market 3M IATD

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.