Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Sato mianuje Tetsushi Kondo na szefa Sato w Europie

Sato mianuje Tetsushi Kondo na szefa Sato w Europie

Firma Sato ogłosiła powołanie Tetsushi Kondo na szefa Grupy Sato w Europie. Pan Kondo będzie odpowiedzialny za prowadzenie działalności gospodarczej w Europie, koncentrując się na dostarczaniu end-to-end rozwiązań dla klientów paneuropejskich.

Tetsushi Kondo dołączył do Sato w 2009 roku, kiedy miał za zadanie restrukturyzację działalności Sato w Europie. Od tego czasu odgrywał główną rolę w poprawie efektywności operacyjnej w całym regionie. Zajmował różne stanowiska, takie jak dyrektor zarządzający Sato w Niemczech, a ostatnio dyrektor zarządzający Sato International Europie.
„Pan Kondo podjął się wymagającego zadania, jakim była restrukturyzacja naszych europejskich operacji, i osiągnął znakomite wyniki. Zna bardzo dobrze rynek i jestem przekonany, że osiągnie wyraźny wzrost sprzedaży w przyszłym roku”, powiedział Kaz Matsuyama, prezes i dyrektor generalny firmy Sato Holdings.
„Jestem podekscytowany i zaszczycony przyjęciem tego stanowiska – powiedział Tetsushi Kondo. – Istnieje ogromny potencjał wzrostu w segmencie detalicznej sprzedaży żywności na kluczowych rynkach, takich jak Francja i Niemcy. Mamy również wielkie plany dotyczące opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii i poszerzania naszej działalności logistycznej w krajach Beneluksu i Europy Wschodniej. Ponadto z niecierpliwością czekam na współpracę z naszymi partnerami handlowymi i dystrybutorami w całym regionie, a także z działami marketingu przy promowaniu nowej serii drukarek NX”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.