Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Sławomir Wontrucki prezesem PZWLP

Sławomir Wontrucki prezesem PZWLP

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, organizacja branżowa skupiająca obecnie 22 najważniejsze na polskim rynku firmy wynajmu długoterminowego oraz Rent a Car, wybrał nowe władze. Prezesem PZWLP został Sławomir Wontrucki, który na co dzień zarządza firmą LeasePlan Fleet Management Polska, największym dostawcą usług CFM w kraju. Nowy prezes był już członkiem związku, jego współzałożycielem, pełnił funkcję członka zarządu do 2014 r., a ostatnie 2 lata zasiadał w radzie programowej.

W wyniku przeprowadzonych wyborów w 5-osobowym składzie zarządu PZWLP, obok Sławomira Wontruckiego, znalazł się również Leszek Pomorski, prezes Alphabet Polska Fleet Management, były prezes i członek zarządu organizacji, który w ostatnim czasie zasiadał w radzie programowej związku. Swoją pracę w zarządzie będą kontynuować drugą kadencję z rzędu Grzegorz Szymański, prezes Arval Polska, Radosław Lesiak, wiceprezes, Country Manager Avis Polska oraz Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej i prokurent w Volkswagen Leasing.
Nowy Prezes PZWLP jest absolwentem SGH. Doświadczenie menedżerskie rozpoczął
w socjalistycznym Metalexporcie w roku 1983, kontynuując karierę w wielu znanych międzynarodowych firmach, w tym pełniąc obowiązki prezesa zarządu przez ostatnie 22 lata. Prywatnie szczęśliwy w małżeństwie, ojciec dwóch dorosłych dzieci. Ceni rodzinne biesiady i długie spacery nad brzegiem Bałtyku.
W trakcie Walnego Zebrania zdecydowano także o pozostawieniu komisji rewizyjnej
w niezmienionym składzie. Przewodniczącym komisji rewizyjnej PZWLP został Dariusz Tucharz, dyrektor departamentu Car Fleet Management w mLeasing. Oprócz tego w pracach komisji rewizyjnej będą brać udział Marcin Nivette, prezes Nivette Fleet Management oraz Hubert Laszczyk, prezes firmy Express.
Nowe władze Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów zostały wybrane podczas walnego zebrania organizacji 11 marca 2016 roku. Ramy programowe działalności zostaną ustalone w ciągu kilku następnych miesięcy z udziałem wszystkich interesariuszy.
Ustępujący Prezes Związku Marek Małachowski poświęcił się w pełni nowym obowiązkom dyrektora regionu północno-wschodniego Europy ALD Automotive i kontynuacji w zarządzaniu polskim oddziałem ALD.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.