Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w 3M Poland

Zmiany personalne w 3M Poland

Firma 3M Poland poinformowała o zmianach personalnych na kluczowych stanowiskach firmy. Rok 2015 będzie dla przedsiębiorstwa intensywnym okresem, w którym firma wyznaczyła sobie ambitne cele biznesowe.

Zmiany personalne nastąpią zarówno w poszczególnych obszarach biznesowych 3M (ochrona zdrowia, elektronika i energetyka oraz bezpieczeństwo i reklama wizualna), jak i na stanowiskach osób odpowiedzialnych za planowanie strategiczne i biznesowe.
Bartosz Hlawacik obejmie stanowisko Business Development Managera (BDM) na Europę Środkowo-Wschodnią w ramach dywizji C3SD w grupie Ochrony Zdrowia. Swoją pracę w 3M zaczął w grudniu 2007 jako Professional Service Specialist w dywizji medycznej, a następnie objął stanowisko kierownika regionalnego sprzedaży Polski Pn., łącząc je z pracą dla dywizji profesjonalnych produktów ochrony skóry. W 2010 roku otrzymał promocję na stanowisko dyrektora sprzedaży. Od listopada 2013 pełnił funkcję Country Business Lidera (CBL) dla sektora Ochrony Zdrowia. Bartosz w swojej nowej roli jako Business Development Manager będzie raportował do Karima Sarahni, dyrektora HCBG dla CEE i MEA.
Wojciech Kostro obejmie stanowisko dyrektora handlowego rynku (CBL) w grupie biznesowej Healthcare (Ochrona Zdrowia). Pracę w 3M Poland rozpoczął w kwietniu 2011 roku jako dyrektor handlowy rynku (CBL) w dywizji Bezpieczeństwo i Reklama Wizualna. Zanim dołączył do 3M, zdobywał doświadczenie w wiodących firmach sektora B2B, pracując jako dyrektor handlowy i dyrektor generalny, m.in. w Johnson Controls International Poland, oraz jako dyrektor zarządzający w APCOA Parking Polska. Jego doświadczenie oraz zdolności przywódcze czynią go idealnym kandydatem na to stanowisko w grupie Ochrony Zdrowia. Wojciech Kostro będzie nadal raportował do Sebastiana Arana, dyrektora zarządzającego 3M Poland.
Stanowisko dyrektora handlowego rynku (CBL) w obecnej grupie biznesowej Safety & Graphics (Bezpieczeństwo i Reklama Wizualna) obejmie Paweł Wielgosz. Pracę w firmie 3M Poland rozpoczął w roku 1999 jako przedstawiciel handlowy w dywizji produktów chemicznych. Przez lata pełnił w 3M różne funkcje kierownicze i zarządzał sprzedażą w ramach sektora przemysłowego, ochrony zdrowia oraz produktów konsumenckich. Przez 5 lat obejmował stanowisko dyrektora sprzedaży dywizji produktów konsumenckich na rynek apteczny. Odgrywał kluczową rolę w trakcie procesu biznesowej integracji firmy Viscoplast. Ostatnio piastował funkcję dyrektora handlowego rynku (CBL) grupy biznesowej Electronics & Energy (Elektronika i Energetyka). Doświadczenie zdobyte w różnych grupach biznesowych 3M oraz zdolności przywódcze czynią z Pawła Wielgosza idealnego kandydata na to ważne stanowisko w organizacji sprzedażowej 3M Poland. Będzie on nadal raportował do Sebastiana Arana, dyrektora zarządzającego 3M Poland.
Gabriela Bobrowska jest związana z 3M od 1998 roku. W trakcie swojej kariery w 3M miała okazję zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie marketingu i sprzedaży. Pracę w 3M w Polsce rozpoczęła na stanowisku koordynatora marketingu w biznesie konsumenckim. Na przestrzeni wielu lat pełniła różne funkcje, m.in. była dyrektorem marketingu dla dywizji produktów konsumenckich na rynek apteczny. Była odpowiedzialna za realizację programów marketingowych przekładających się na rosnące udziały rynkowe i dynamiczny wzrost sprzedaży produktów Viscoplast. W 2010 roku objęła stanowisko lidera marketingu korporacyjnego dla 3M w Polsce, pełniąc równocześnie funkcję dyrektora ds. planowania strategicznego dla regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Ostatnio Gabriela Bobrowska pełniła funkcję lidera Sales and Marketing Excellence, z sukcesem kierując organizacją sprzedaży i marketingu, wdrażając różne procesy – od planowania marketingowego, budowania marki 3M w Polsce, modelu kompetencji sprzedaży i marketingu, zarządzania cenami, po optymalizację procesu wprowadzania nowych produktów. Będzie nadal raportowała do Sebastiana Arana, dyrektora zarządzającego 3M Poland.
Małgorzata Golatowska obejmie stanowisko lidera obszaru Commercial Excellence i Planowania Strategicznego. Przez wiele lat pracy w 3M Poland pełniła różne funkcje, m.in. dyrektora sprzedaży i marketingu dla dywizji produktów stomatologicznych ESPE, dywizji produktów BHP oraz sektora Materiałów Odblaskowych i Reklamy Wizualnej w 3M. Przez ostatnie cztery lata Małgorzata Golatowska była odpowiedzialna za planowanie strategiczne firmy na stanowisku menadżera ds. rozwoju biznesu oraz zajmowała się poprawą procesów biznesowych, pełniąc funkcję Lead Black Belt Lean Six Sigma dla 3M Poland. Jej doświadczenie, zdolność do procesowego myślenia oraz znajomość różnych kanałów sprzedaży połączone z ogromną wiedzą marketingową czynią z niej znakomitą kandydatkę na to odpowiedzialne stanowisko. Małgorzata będzie nadal raportowała do Sebastiana Arana, dyrektora zarządzającego 3M Poland.

(Źródło zdjęcia: www.paiz.gov.pl)

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.