Zmiany w FRKP

Rada Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych poinformowała, że na posiedzeniu 29 stycznia br. powołała nowy Zarząd Fundacji.

Jego skład to:
Bernard Jóźwiak – Prezes Zarządu, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego w Warszawie; Jacek Babkowski – Członek Zarządu, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Piłsudskiego w Warszawie; Damian Gajewski – Członek Zarządu, Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu; Wojciech Pilc – Członek Zarządu, Zespół Szkół Poligraficznych im. Mikołaja Reja w Łodzi; Krzysztof Szostak – Członek Zarządu, Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie.
Zarząd w powyższym składzie rozpoczął pełnienie obowiązków 1 marca 2015 roku.
Na posiedzeniu Rady Fundacji 19 marca zostało przyjęte sprawozdanie za rok ubiegły przygotowane przez poprzedni Zarząd. Rada Fundacji wyraziła podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz FRKP dla ustępującego Zarządu w składzie: Krzysztof Stępień i Krzysztof Pisera; w roku ubiegłym zmarł Prezes Zarządu Wiesław Grabowski.
Na tym samym posiedzeniu Rada Fundacji przyjęła plan pracy oraz budżet na 2015 rok dla Fundacji przygotowany przez nowy Zarząd.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.