Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w firmie Bobst Polska

Zmiany w firmie Bobst Polska

Od lewej: Robert Jurkiewicz, Sławomir Koślicki

Z początkiem stycznia 2015 roku doszło do istotnych zmian w firmie Bobst Polska. Robert Jurkiewicz objął stanowisko Head of Bobst Service Center CIS & Eastern Europe i tym samym zastąpił Alana-Rogera Jendly, który po wielu latach w firmie Bobst udał się na zasłużoną emeryturę. W związku z awansem Roberta Jurkiewicza do zespołu Bobst Polska dołączył Sławomir Koślicki obejmując stanowisko Local Sales Managera odpowiedzialnego za sprzedaż, na terenie całej Polski, maszyn dedykowanych tekturze falistej.

Robert Jurkiewicz odpowiada obecnie za działania serwisowe prowadzone w Europie Środkowo-Wschodniej (w tym w Polsce) oraz w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Do jego obowiązków należy kreowanie polityki serwisowej, zarządzanie wsparciem serwisowym oraz działem sprzedaży części zamiennych dla maszyn będących w portfolio Grupy Bobst na terenie CIS&EE.
Robert Jurkiewicz jest związany z firmą Bobst Polska od 2005 roku. Przez ten czas pracował na stanowisku Local Sales Manager odpowiadając za sprzedaż maszyn dedykowanych tekturze falistej. Dzięki aktywnej pracy Roberta Jurkiewicza i Pawła Kocika, odpowiedzialnego za sprzedaż urządzeń do tektury litej, Polska stała się jednym z czterech największych na świecie rynków dla maszyn Bobst.
Robert Jurkiewicz jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego i studiów EMBA (Executive Master of Business Administration) University of Maryland. Wcześniej związany był z firmą ABB, w której zajmował się zarządzaniem dużymi projektami oraz sprzedażą kompleksowych rozwiązań zarządzania procesami produkcji dla przemysłu cementowego.
Sławomir Koślicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii i Zarządzania na Wyższej Szkoły Handlu i Prawa (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Ma wieloletnie doświadczenie w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, które zdobywał m.in. zarządzając produkcją w drukarniach offsetowych, a ostatnio pracując w manroland sheetfed jako Area Sales Manager.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.