Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne

Firma Brother rozszerzyła portfolio o atramentowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-J6959DW. Nowy model pozwala na bezprzewodowe drukowanie wielkoformatowe oraz w formacie A4 i A3. Sprzęt Brother pozwala na intuicyjne zlecanie druku banerów, plakatów, zdjęć panoramicznych o długości do 2,7 m i oznakowań promocyjnych z przycinaniem nośnika do wymaganej długości za pomocą automatycznego noża tnącego.

To urządzenie wielofunkcyjne umożliwia automatyczne drukowanie, skanowanie i faksowanie dwustronne w formacie A3. Model MFC-J6959DW pozwala korzystać zarówno z papieru w rolce, jak i arkuszy A4 z podajnika. Urządzenie posiada także podajnik uniwersalny na 100 arkuszy, co pozwala na użycie różnych rodzajów nośników o gramaturze do 220 g/m² oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, co ułatwia intuicyjne drukowanie oraz skanowanie w formacie A3.

MFC-J6959DW umożliwia szybkie i bezpieczne zlecanie druku z telefonu przy użyciu technologii zbliżeniowej (NFC). Za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika sprawnie można skonfigurować opcje szybkiego skanowania bezpośrednio do wybranych lokalizacji. Natomiast kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm ma funkcję wyświetlania liczby stron, które można wydrukować, dzięki czemu łatwiej monitorować poziom zużycia atramentu.

„Kluczem w optymalizacji procesu druku w organizacji jest dobranie rozwiązania do realnych potrzeb biznesu. Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne – MFC-J6959DW jest świetnym uzupełnieniem portfolio Brother. Ten model sprawdzi się zarówno w większych organizacjach, jak i mniejszych firmach, które chciałyby, aby jedno urządzenie sprostało oczekiwaniom pracowników w zakresie kopiowania, skanowania, faksowania i wysokiej jakości druku różnego rodzaju materiałów” – dodaje Katarzyna Idzkiewicz Senior Marketing Coordinator w Brother Polska.

Kompaktowa konstrukcja zapewnia elastyczność umieszczenia urządzenia w dowolnym miejscu w biurze. Model MFC-J6959DW wykorzystuje opatentowaną przez Brother technologię chipów drukujących MaxiDrive, zapewniającą długotrwały, ultraszybki i wysokiej jakości druk w kolorze.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.