Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Bardziej bezpieczny i zrównoważony druk biurowy

Bardziej bezpieczny i zrównoważony druk biurowy

imageRUNNER Advance DX

Canon Europe ogłasza odświeżenie gamy urządzeń wielofunkcyjnych i jednofunkcyjnych imageRUNNER oraz imageRUNNER Advance DX. Dzięki rozszerzonemu portfolio, marka może zaoferować swoim klientom jeszcze lepszą ofertę z modyfikacjami takimi jak wyższy standard funkcji bezpieczeństwa, niższe zużycie energii i redukcja ilości odpadów styropianowych w opakowaniach. Urządzenia drukujące tej serii, zaprojektowane z myślą o zmieniających się potrzebach firm, zawierają również narzędzia wspierające współpracę hybrydową.

Odświeżone portfolio zostało zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko – m.in. poprzez redukcję wartości typowego zużycia energii elektrycznej (TEC) nawet o 16% w porównaniu z poprzednimi modelami. Urządzenia i części zostały skonstruowane tak, aby działały dłużej, a opakowania styropianowe są w coraz większym stopniu zastępowane tekturą.

Zaktualizowane rozwiązania imageRUNNER i imageRUNNER Advance DX obejmują funkcjonalności ochrony urządzeń, danych i sieci w celu zapewnienia bezpieczeństwa na każdym etapie cyklu życia dokumentu. Najnowsze oprogramowanie zabezpieczające zapewnia kompleksową ochronę, a obie serie obsługują szyfrowane udostępnianie plików, z obsługą TLS1.3, WPA3 i SMB 3.1.1 (przy czym najnowsze modele imageRUNNER Advance DX korzystają z wydajnych metod szyfrowania zgodnych z certyfikatem FIPS 140-3).

Wszystkie urządzenia w zaktualizowanym portfolio obejmują również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także wdrażają bardziej rygorystyczne zasady dotyczące haseł w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Ochronę przed złośliwymi cyberatakami wprowadza również wizualizacja statusu bezpieczeństwa urządzenia, która umożliwia firmom uzyskanie lepszego wglądu w procesy i zwiększoną transparentność. Odświeżone serie produktów są dodatkowo wspierane przez narzędzie Security Settings Navigator, które pozwala użytkownikom na zastosowanie optymalnych ustawień sieciowych wymaganych dla różnych środowisk, bez potrzeby korzystania z pomocy ekspertów ds. bezpieczeństwa.

Urządzenia Canon umożliwiają firmom optymalizację pracy zdalnej i hybrydowej dzięki uniFLOW Online – chmurowe rozwiązanie do zarządzania drukiem, co oznacza kontrolowanie dostępu i zwiększenie bezpieczeństwa dokumentów.

W celu zwiększenia produktywności seria imageRUNNER Advance DX 8900 oferuje szeroką gamę opcji finishingu. Dzięki temu firmy mogą zyskać niektóre funkcjonalności produkcji materiałów marketingowych lub komunikacji biznesowej bez konieczności korzystania z pomocy zewnętrznej drukarni i przy zachowaniu pełnej kontroli nad swoimi dokumentami.

Marc Bory, Vice President, Head of DP&S Marketing and Innovation, mówi: „Ponieważ świat pracy wciąż ewoluuje, tak samo musi rozwijać się wspierająca go technologia. Aktualizacje naszych wiodących urządzeń imageRUNNER i imageRUNNER Advance DX są częścią rozszerzenia naszej oferty. To nie tylko możliwość pracy z dokumentami w bezpieczny sposób, przy stałym podłączeniu do sieci, ale również ich sprawne udostępnianie. Dodatkowymi korzyściami są działania poczynione w kierunku redukcji emisji CO2 i zużycia energii. Ponieważ wiele firm na stałe wdraża hybrydowy model pracy, kluczowe jest również zagwarantowanie, że ich procesy są wspierane przez najlepszą możliwą technologię. Nasze wysokiej jakości, niezawodne urządzenia są sercem naszego ekosystemu usług transformacji cyfrowej – struktury, której używamy do tworzenia niestandardowych pakietów sprzętu, oprogramowania i usług, które umożliwiają naszym klientom przeniesienie strategii transformacji cyfrowej na wyższy poziom”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.