Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Biurkowy skaner dla nowoczesnych miejsc pracy

Biurkowy skaner dla nowoczesnych miejsc pracy

Canon Europe wprowadził na rynek imageFORMULA DR-S250N – niezawodny, bezpieczny, wydajny i kompaktowy skaner na biurko. Model ten umożliwia szybkie i łatwe skanowanie oraz udostępnianie dokumentów za pomocą z szerokiej gamy urządzeń, co odpowiada na potrzebę wielu firm sprawnej współpracy w rozproszonych zespołach.

Urządzenie zapewnia intuicyjne i łatwe udostępnianie dokumentów poprzez elastyczne opcje łączności, pozwalając użytkownikom na bezproblemowe połączenie się za pomocą sieci lokalnej LAN (Local Area Network) lub bezpośrednio przez USB. Zaawansowana funkcja skanowania sieciowego eliminuje długi czas konfiguracji powodowany instalacją sterowników lub oprogramowania i redukuje opóźnienia w realizacji zadań. Funkcja skanowania bezpośredniego umożliwia użytkownikom skonfigurowanie rutynowych procesów skanowania na samym urządzeniu, bez potrzeby korzystania z komputera czy dodatkowego oprogramowania. W rezultacie pracownicy firmy mogą za pomocą jednego przycisku skanować dokumenty prosto do poczty elektronicznej, udostępnionych folderów i narzędzi do współpracy, takich jak Teams lub Slack,

Najnowszy skaner imageFORMULA pomimo wysokiej wydajności nie oznacza kompromisu w kwestii jakości. Oferuje użytkownikom wiodące na rynku możliwości przetwarzania obrazu, które zapewniają wysokiej klasy rezultaty skanowania. Dzięki kontaktowym czujnikom obrazu (CIS), użytkownicy mogą uzyskać obrazy ostrzejsze z mniejszymi zniekształceniami i lepszą czytelnością tekstu.

Po zeskanowaniu dokumentu funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) może być wykorzystana do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików, co ułatwia efektywną współpracę i udostępnianie dokumentów w firmie. Skaner jest kompatybilny z szerokim zakresem rodzajów dokumentów, w tym: dokumentów prawnych, paragonów, wizytówek i paszportów, co pozwala na wszechstronne wykonywanie zadań biurowych.

Ze względu na to, że firmy różnej wielkości nadal uważnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa systemów informatycznych, menedżerowie IT mają za zadanie lepsze poznanie infrastruktury informatycznej firmy oraz identyfikację potencjalnie słabych punktów. Urządzenie imageFORMULA DR-S250N wzmacnia bezpieczeństwo informatyczne poprzez to, że zeskanowane dokumenty nie są zapisywane w urządzeniu. Minimalizuje to ryzyko wycieku poufnych danych, bez względu na to, ile osób korzysta ze skanera.

Ponadto zespoły IT mogą łatwo zarządzać użytkownikami, ustawiać ograniczenia i dostosowywać ustawienia preferencji skanowania użytkownika za pośrednictwem Active Directory lub protokołu LDAP, zapewniając ścisłe zabezpieczenie dostępu do procesów oraz autoryzację i identyfikację użytkowników.

Urządzenie imageFORMULA DR-S250N zostało zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju – podczas produkcji wykorzystywana jest odnawialna energia słoneczna, a opakowanie może być ponownie wykorzystane i jest biodegradowalne. Do jego budowy wykorzystuje się tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu oraz trwałe komponenty zaprojektowane z myślą o dłuższej żywotności. Dodatkowo niska waga urządzenia (3,4 kg) pomaga zminimalizować wpływ środowiskowy związany z transportem.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.