Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Brytyjczycy pierwszym użytkownikiem Acuity Prime Hybrid

Brytyjczycy pierwszym użytkownikiem Acuity Prime Hybrid

David Allen

Brytyjska firma Allen Signs, specjalizująca się w oznakowaniu i malowaniu pojazdów, jako pierwsza na świecie zainwestowała w nową drukarkę Acuity Prime Hybrid od Fujifilm. Wielkoformatowa maszyna hybrydowa, która została wprowadzona na rynek na początku tego roku, wyróżnia się wszechstronnością ze względu na zdolność obsługi zarówno sztywnych, jak i elastycznych nośników. Ta cecha umożliwiła firmie z Lincoln dywersyfikację oferty i usprawnienie produkcji.

Allen Signs to firma rodzinna istniejąca od 1965 r., działająca w branży druku wielkoformatowego – dostarcza swoim klientom wiele rodzajów oznakowań do rozmaitych zastosowań. Firma zatrudnia około 30 osób. Zarządzający nią David Allen podkreśla, że celem inwestycji była potrzeba zwiększenia możliwości zespołu, a zainteresowanie maszyną Acuity Prime Hybrid wynikało z jej wszechstronności i niskiego zużycia atramentu.

„Ta nowoczesna drukarka hybrydowych umożliwia nam sprawną produkcję przy minimum problemów oraz doskonałej jakości i wydajności atramentu. Bardzo istotny jest fakt, że maszyna pozwala nam oszczędnie drukować na różnych podłożach. Maszyna służy już do drukowania na tapetach, bezpośrednio na płycie, a nawet na powierzchniach metalowych. Instalacja i szkolenie przebiegły niezwykle szybko i sprawnie. Jestem pewien, że umożliwi nam rozszerzenie działalności w przyszłości” – komentuje David Allen.

Matt Ryder, specjalista ds. druku w Allen Signs, dodaje: „Jesteśmy pod wrażeniem prostej obsługi drukarki Fujifilm. Wykonaliśmy już na niej sporo zadań, a ona natychmiast się dopasowała. Wyszło idealnie. Jeśli chodzi o materiały, nie mieliśmy jeszcze podłoża, które by się nie sprawdziło”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.