Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Brytyjczycy pierwszym użytkownikiem Acuity Ultra Hybrid LED

Brytyjczycy pierwszym użytkownikiem Acuity Ultra Hybrid LED

Fujifilm Acuity Ultra Hybrid LED

Firma Echo House z podlondyńskiego Surbiton jako pierwsza na świecie przetestuje nową wielkoformatową maszynę hybrydową Fujifilm – Acuity Ultra Hybrid LED. Jej instalacja rozpoczęła się pod koniec stycznia br.

Echo House istnieje od 1994 r. Agencja specjalizuje się w projektowaniu koncepcyjnym elementów kampanii reklamowych i kreatywnej produkcji 2D i 3D, głównie w sektorze luksusowej sprzedaży detalicznej. Współpraca z Fujifilm trwa od niemal 10 lat – firma w 2014 r. zainstalowała maszynę z płaskim stołem Acuity Select, zaś w 2018 r. pierwszą na świecie maszynę Acuity Ultra.

Model Acuity Ultra Hybrid LED był ważną premierą Fujifilm na targach Fespa 2022 – najnowszym osiągnięciem w koncepcji producenta nazwanej „nowym planem dla szerokiego formatu”, która wprowadziła całkowicie nową gamę Acuity, przeprojektowaną od podstaw pod kątem maksymalnie prostej obsługi i szybkiego zwrotu z inwestycji.

Acuity Ultra Hybrid LED to ploter drukujący o szerokości 3,3 m, oferujący bardzo wysoką jakość produkcji i wydajność zarówno na sztywnych, jak i elastycznych podłożach. Drukuje z prędkością do 218 m²/godz. i zapewnia rozdzielczość druku do 1200 × 1200 dpi. Jak podkreśla Fujifilm, maszyna ta pozwala połączyć ultrawysoką jakość i konkurencyjny zwrot z inwestycji, niezależnie od rodzaju stosowanych podłoży.

Maszyna jest wyposażona w wiele inteligentnych rozwiązań konstrukcyjnych, aby zapewnić maksymalną łatwość obsługi i ogólną wydajność. Dodatkowo producent opracował specjalnie dla tego modelu zupełnie nową gamę atramentów Uvijet UH z certyfikatami Greenguard Gold i AgBB, obejmującą sześć kolorów (CMYK, Lm, Lc) dostępnych w standardzie; opcjonalnie dostępny jest także kolor biały.

Peter Onyskiw, dyrektor operacyjny w Echo House, komentuje: „W ciągu wieloletniej współpracy z firmą Fujifilm zbudowaliśmy oparte na partnerstwie i zaufaniu relacje – to właśnie sprawiło, że staliśmy się pierwszą firmą na świecie, która w 2018 r. zainstalowała 5-metrowy model Acuity Ultra. Ta maszyna nadal świetnie się sprawdza w codziennej produkcji, choć teraz musieliśmy ją przenieść, aby zrobić miejsce dla nowej. Cieszymy się, że znów jesteśmy pierwsi. Pracujemy w innowacyjnym i bardzo kreatywnym sektorze, obsługując jedne z największych firm na świecie; to marki, które stawiają nam bardzo wysokie wymagania. Acuity Ultra Hybrid LED łączy wyjątkową jakość z większą elastycznością dzięki możliwościom hybrydowym, zapewniając nam jeszcze większy potencjał twórczy, aby nadal spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów. Wydajność technologiczna, elastyczność i niezawodność dodatkowo poszerzają nasze kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.