Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Butelkowanie z drukarką Domino

Butelkowanie z drukarką Domino

Drukarka Domino A320i, najnowszy produkt z bestsellerowej serii strumieniowych drukarek atramentowych, już okazał się cennym nabytkiem dla belgijskiego producenta napojów bezalkoholowych Evidel, zapewniając druk po naciśnięciu jednego przycisku i wzrost produkcji.

Evidel Ginstbronnen założono w 1897 roku w miejscu wypływu naturalnego źródła wody w pobliżu Gandawy w Belgii, wytwarza słynne butelkowane wody mineralne i napoje bezalkoholowe Ginstberg od ponad stu lat. Choć jakość i czystość naturalnej wody źródlanej przez ten czas nie uległa zmianie, zmieniły się przepisy dotyczące produkcji i identyfikacji wody w butelkach i napojów. Firma musiała wprowadzić system kodowania i identyfikacji butelek (w celu dalszego ich monitorowania) – obecnie wykorzystujący drukarki Domino z serii A.
Evidel zamierzał zwiększyć produkcję i szukał drukarki inkjetowej, które zapewni utrzymanie dużej wydajności linii produkcyjnej, a przy tym będzie działać niezawodnie w trudnym środowisku – duża wilgotność powietrze w rozlewni. Taką okazała się drukarka Domino A320i – która od czerwca ubiegłego roku sprawdza się doskonale, zintegrowana z linią.
Zastosowanie inteligentnej technologii i-Tech sprawia, że urządzenie dla zachowania optymalnej jakości pracy potrzebuje wyłącznie uzupełniania atramentu. Wymiana modułu Qube – pojemnika na atrament zawierającego filtry, zajmuje tylko dziesięć minut. Inteligentny system monitoruje zużycie materiałów eksploatacyjnych. Ich wymiana jest łatwa dzięki zbiornikom wykonanym w systemie CleanFil (samozamykające się). Rewolucyjny interfejs QuickStep to najprostsze i najbardziej optymalne rozwiązanie dla operatora. W czasie pracy drukarka optymalizuje zużycie energii. Atramenty Domino i-Tech są zgodne z zaleceniami EuPIA dla pakowania żywności, nie zawierają metali ciężkich i związków halogenopochodnych, schną błyskawicznie i mają zapach ograniczony do minimum.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.