Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny kompaktowy skaner biznesowy

Canon imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny kompaktowy skaner biznesowy

Jest już dostępny na terenie Europy w punktach sprzedaży firmy Canon i u wybranych dystrybutorów najnowszy produkt z serii biznesowych skanerów Canon imageFORMULA – DR-C130. Oferuje on łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem, umożliwiającym m.in. bezpośrednie połączenie z chmurą. Prędkość skanowania: do 30 stron lub 60 obrazów na minutę, co znacząco zwiększa produktywność.

Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań skanujących w Canon Europe komentuje: „Widzimy rosnące zapotrzebowanie na decentralizację procesów przetwarzania dokumentów. W szczególności w lokalnych oddziałach firm czy poszczególnych departamentach i zespołach. Organizacje działające w sektorach takich jak ubezpieczenia, finanse, służba zdrowia, transport czy administracja publiczna coraz częściej potrzebują kompaktowych i łatwych w obsłudze skanerów, by usprawnić proces przechwytywania, przetwarzania i współdzielenia dokumentów już w postaci cyfrowej. Skaner imageFORMULA DR-C130 został zaprojektowany właśnie z myślą o tych środowiskach”.
Nowy skaner jest łatwy w użyciu i oferuje pełen pakiet profesjonalnego oprogramowania, dzięki któremu użytkownicy będę mogli skanować i przetwarzać dokumenty jeszcze efektywniej. Podstawowe oprogramowanie obejmuje CaptureOnTouch, CapturePerfect, eCopy PDF Pro Office, BizCard, PaperPort, OmniPage i Kofax VRS. Wtyczki do rozwiązań dostępnych w chmurze, takich jak Microsoft SharePoint, Evernote czy Google Docs, również są zintegrowane, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe i płynne przesyłanie dokumentów oraz dostęp do zasobów z każdego miejsca na świecie. Co więcej, skaner DR-C130 pozwala zainstalować sterowniki, które wspierają bezpośrednią komunikację z EMC Captiva Cloud Capture Toolkit. Dzięki temu programiści mogą bez wysiłku tworzyć aplikacje internetowe dla skanera.
Aby zapewnić precyzyjne i odpowiednie skanowanie dokumentu, nowy DR-130 oferuje wiele zaawansowanych funkcji przetwarzania obrazu, w tym: automatyczną identyfikację koloru i orientacji tekstu oraz „wielostrumieniowe” przetwarzanie, które łączy dwa strumienie wyjściowe w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
Dzięki wydajnemu mechanizmowi podajnika, DR-C130 gwarantuje niezawodne skanowanie partii różnych rodzajów dokumentów, nawet o bardzo dużej grubości, jak np. tłoczone karty, dokumenty tożsamości czy materiały o długości do 3 m. Urządzenie zostało wyposażone w ultradźwiękowy system wykrywania podwójnego wciągnięcia, który pozwala wyeliminować błędy podczas skanowania większych partii dokumentów. Z kolei funkcja zwalniania podwójnego podania umożliwia użytkownikowi zignorowanie wykrywania nieprawidłowości w podawaniu i kontynuowanie pracy. Pomoże to zaoszczędzić cenny czas, zwłaszcza w przypadku błędów w załadowaniu skanowanych kopert czy dokumentów z dołączonymi karteczkami, co jest wykrywane automatycznie. W tych szczególnych przypadkach, użytkownicy mogą wznowić skanowanie jednym kliknięciem myszy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.