Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon prezentuje i-SENSYS LBP312x

Canon prezentuje i-SENSYS LBP312x

Firma Canon zaprezentowała najnowsze urządzenie z linii kompaktowych i wysokowydajnych drukarek biurowych – i-SENSYS LBP312x. Urządzenie oferuje druk dwustronny, pojemny podajnik papieru oraz rozbudowane opcje łączności z urządzeniami mobilnymi, a wszystko to zostało zamknięte w kompaktowej obudowie. Dzięki temu LBP312x sprawdzi się w wymagających środowiskach o ograniczonej przestrzeni biurowej.

Jak podaje producent, czarno-biała drukarka laserowa i-SENSYS LBP312x pomaga skutecznie ograniczyć koszty związane z drukiem w firmach, w których urządzenie przeznaczone jest głównie do produkcji dokumentów biurowych. Kompaktowa konstrukcja, duża pojemność podajnika oraz wysoka wydajność modelu LBP312x sprawia, że drukarka podnosi efektywność pracy środowisk biurowych w każdej branży, np. handlowej, medycznej, logistycznej czy finansowej.

Urządzenie wyposażono w usprawniony i jeszcze bardziej kompaktowy mechanizm drukujący oraz mniejsze kasety z tonerem, przez co ograniczono rozmiary całej konstrukcji. Oznacza to, że instalacja drukarki Canon LBP312x wymaga minimum wolnej przestrzeni biurowej, dając pracownikom bezpośredni dostęp do urządzenia w każdej chwili.
W modelu i-SENSYS LBP312x usprawniono mechanizm drukujący, jednocześnie zachowując kompaktową konstrukcję urządzenia. Efektem tego jest zwiększona szybkość pracy – 43 strony A4 i 65 stron A5 na minutę – oraz ograniczenie czasu wydruku pierwszej strony do zaledwie kilku sekund (w trybie Quick Start Up or Recovery) – zarówno po uruchomieniu, jak i przy rozpoczęciu pracy z trybu uśpienia. Dodatkowo, wysokowydajne kasety pozwalają wydrukować jeszcze więcej stron bez konieczności wymiany tonera.
Canon LBP312x ma wbudowany podajnik papieru o pojemności 550 arkuszy, a drukarkę można rozbudować dodatkowo o trzy podajniki o tej samej pojemności. Możliwość załadowania większej ilości papieru pozwala z jednej strony ograniczyć częstotliwość uzupełniania nośnika, a z drugiej – umożliwia druk na czterech różnych rodzajach i formatach papieru bez konieczności ich każdorazowego ładowania. Funkcjonalność ta przydaje się zwłaszcza w firmach, w których na przemian drukuje się dokumenty w różnym formacie na oficjalnym papierze firmowym.

i-SENSYS LBP312x oferuje rozbudowane opcje łączności z usługami w chmurze oraz popularnymi aplikacjami mobilnymi, takimi jak Canon PRINT Business, Apple AirPrint, Mopria czy Google Cloud Print. Co więcej, drukarka obsługuje standardowe języki PCL i PostScript, a także jest zgodna z oprogramowaniem do zdalnego zarządzania usługami Canon E-maintenance i platformą uniFLOW.

Anil Jagpal, European Marketing Manager, Canon Europe, mówi: „Canon od zawsze wspiera klientów w dążeniu do realizacji ich pełnego potencjału biznesowego. Właśnie dlatego najnowszy model i-SENSYS LBP312x został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczyć małym grupom roboczym kompaktowe urządzenie o najwyższej jakości i wydajności druku. Odpowiadając na potrzeby firm z branży finansowej, prawnej czy logistycznej, które od biurowego urządzenia druku oczekują niezawodności, szybkości działania i dostępności w każdym momencie, Canon stworzył kompaktową drukarkę dopasowaną do ich potrzeb. Dodając do tego rozbudowane funkcje łączności mobilnej i łatwość integracji z firmową infrastrukturą druku, można śmiało stwierdzić, że Canon i-SENSYS LBP312x będzie idealnym narzędziem, które sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach”.
Nowa seria urządzeń jest już dostępna w sprzedaży.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.