Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Co pokaże Böttcher na Labelexpo Europe 2019

Co pokaże Böttcher na Labelexpo Europe 2019

Podczas targów Labelexpo Europe 2019 (Bruksela, 24–27 września br.) firma Böttcher zaprezentuje swoje najnowsze produkty, w tym nowe tuleje do montażu płyt do stosowania z płytami fotopolimerowymi i elastomerowymi, które mogą być również stosowane także w cyfrowej maszynie drukarskiej. Stożkowe rękawy do druku wklęsłego, aplikacji silikonu czy do laminowania są również częścią asortymentu.

Zaprezentowane zostaną również nowe produkty chemiczne serii BöttcherFlex do czyszczenia płyt drukarskich i wałków rastrowych, środki Böttcherin UV (do stosowania zarówno z tradycyjnymi atramentami UV, jak i atramentami utwardzanymi w technologii LED UV) oraz środki do głębokiego czyszczenia, umożliwiające szybkie czyszczenie maszyny i skrócenie czasu jej przygotowania do pracy bez negatywnego wpływu na gumowe rolki. Portfolio z zakresu fleksografii uzupełniają rękawy DLE i gumowe płyty DLE.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu