Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarki dla hybrydowych miejsc pracy

Drukarki dla hybrydowych miejsc pracy

Firma HP zaprezentowała nowe rozwiązania stworzone dla przedsiębiorstw każdej wielkości: HP Color LaserJet 4200/4300 oraz HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 i X500/X600. Wszystkie nowe drukarki z serii Color LaserJet wykorzystują zaprojektowany w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju toner TerraJet, który zużywa do 27% mniej energii, a w jego opakowaniu wykorzystuje się nawet do 78% mniej plastiku. Te wysokowydajne rozwiązania pomagają rozwijającym się firmom zmaksymalizować produktywność i zminimalizować trudności typowe dla hybrydowych miejsc pracy.

„Seria Color LaserJet 4000 została zaprojektowana z myślą o małych firmach, aby pomóc maksymalizować ich wydajność poprzez łatwe, niezawodne i profesjonalne drukowanie. W miarę rozwoju biznesu naszych klientów, urządzenia Color LaserJet Enterprise 5000/6000 umożliwiają osiągnięcie wyższych poziomów produktywności i skalowalności” – mówi Mateusz Wasilewski, OPS Contry Category Manager.

Jak podkreśla producent, toner TerraJet zapewnia bardziej zrównoważone i produktywne drukowanie bez wpływu na jakość – dzięki nowej technologii możliwy jest wysokiej jakości wydruk pełen szczegółów, zapewniający do 20% więcej kolorów.

Nowe urządzenia HP Color LaserJet 4200/4300 bazują na uznanej serii LaserJet Pro. Pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenia umożliwiają maksymalizację produktywności, dzięki szybkiemu, dwustronnemu drukowaniu i skanowaniu w kolorze. Modele z serii 4200/4300 są wyposażone w zaawansowane narzędzia do zarządzania urządzeniami zdecentralizowanymi, a także w wiodące w branży zabezpieczenia HP Wolf Security, wbudowane i wstępnie skonfigurowane, a tym samym gotowe do natychmiastowego działania. HP Smart Admin Dashboard umożliwia przeglądanie, kontrolowanie i zarządzanie wszystkimi drukarkami wielofunkcyjnymi w ramach jednego ekranu.

Urządzenia HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 i X500/X600 zostały stworzone z myślą o nowoczesnym, hybrydowym biurze i zapewniają produktywność i wydajność kopiarki A3 w cenie A4. Dzięki nim klienci mogą dostosować urządzenia do swoich potrzeb bez zmniejszania mocy, wydajności czy bezpieczeństwa. Wśród najważniejszych cech urządzeń tej serii, oprócz wyposażenia ich w toner TerraJet, należy wymienić m.in.: elastyczność działania (zapewnia ją możliwość dostosowania urządzenia do potrzeb klienta dzięki konfiguracji obsługi papieru, podajnika ADF, opcji wykańczania i wyjątkowej szybkości); wbudowane w urządzenie możliwości cyfrowej edycji umożliwiające podkreślanie, redagowanie i oznaczanie treści bez dostępu do komputera; jeszcze szybszą i bezproblemową digitalizację (dzięki opcji HP EveryPage z funkcją Reverse and Retry, która zwiększa integralność dokumentu – bez pomijania stron w czasie skanowania oraz zmniejszając liczbę błędnych podań dzięki automatycznemu odzyskiwaniu); ochronę urządzenia przez HP Wolf Security.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.