Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarnia Concept Advertising inwestuje

Drukarnia Concept Advertising inwestuje

Durst TAU 330 RSC E

Drukarnia Concept Advertising z Wieliczki, specjalizująca się w dostarczaniu artykułów z zakresu szeroko pojętej identyfikacji wizualnej, w portfolio której ważne miejsce zajmuje druk etykiet, zakontraktowała najnowsze rozwiązanie marki Durst – maszynę TAU 330 RSC E CMYK + White. Będzie to pierwsza tego typu maszyna w Małopolsce, a dostarczy ją firma LFP Industrial Solutions.

Wielicka drukarnia to firma rodzinna, założona w 2009 r. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym zawierającym niemal każdy rodzaj druku (rolowy, cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy), dzięki czemu może realizować różnorodne zlecenia, dobierając najlepszą technikę druku do danego zamówienia. Concept Advertising oferuje szeroki wachlarz usług związany z identyfikacją wizualną firm – w jej portfolio jest zarówno druk odzieży, gadżetów reklamowych i kalendarzy, jak i materiałów POS, a także druk banerów wielkoformatowych i etykiet. To właśnie z myślą o tej ostatniej, bardzo istotnej odnodze działalności zarząd firmy zdecydował o nowej inwestycji, dzięki której zakład będzie w stanie jeszcze sprawniej realizować potrzeby coraz bardziej wymagających zleceniodawców, zwłaszcza w obszarze etykiet personalizowanych, w małych nakładach.

„Zdecydowaliśmy się na zakup maszyny Durst TAU 330 RSC E CMYK+White, ponieważ wśród naszych klientów widzimy bardzo duży wzrost zapotrzebowania na cyfrowy druk etykiet z roli na rolę w niskich, średnich i wysokich nakładach. Dzisiaj zleceniodawcy chcą otrzymać zamówione etykiety maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych, dodatkowo mają być one wykonane w bardzo wysokiej jakości i odporne na różne warunki. Dodatkowo mamy wiele zamówień niestandardowych, np. na foliach metalizowanych i transparentnych z białym poddrukiem. We wszystkich tego typu dużych zamówieniach liczy się przede wszystkim szybka realizacja. Urządzenie Durst dzięki wysokiej prędkości druku wynoszącej 52 mb/min oraz trwałości atramentów, pozwoli nam sprostać tym oczekiwaniom. Będziemy także mogli zaproponować druk na większej ilości podłoży – takich jak folie PE, podłoża metalizowane czy też druk cyfrowy kolorem białym, a w przyszłości rozszerzyć możliwości maszyny w zakresie kolorów i wydajności, ponieważ producent zadbał o opcjonalną rozbudowę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zakupiony przez nas model zużywa mniej atramentu niż konkurencyjne modele, co przełoży się na atrakcyjne ceny usług” – mówi Dawid Witkowski, dyrektor zarządzający Concept Advertising.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.