Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukuj w hotelu z bEST Payment

Drukuj w hotelu z bEST Payment

Goście hotelowi nie muszą się już martwić, gdzie wydrukować potrzebne im dokumenty. Zamiast gorączkowo szukać punktu poligraficznego będą mogli to zrobić na miejscu. Konica Minolta oferuje hotelom aplikację bEST Payment. Pozwala ona ich gościom na łatwe drukowanie dokumentów, a administracji na automatyczne doliczanie opłat za usługę do rachunku za pokój.

bEST Payment to oprogramowanie, które umożliwia hotelowym gościom łatwe drukowanie dokumentów bez potrzeby instalowania sterowników lub przenoszenia plików na inny komputer. Zlecenie druku odbywa się poprzez Intranet, a dokumenty można odebrać z każdego urządzenia bizhub Konica Minolta zainstalowanego w budynku. Wszystkie przesłane dane są szyfrowane, a druk rozpoczyna się dopiero po autoryzacji użytkownika. Oprogramowanie pozwala także na skanowanie, kopiowanie i faksowanie dokumentów, a każdy z gości może na bieżąco kontrolować stan swego konta.
Konfiguracja i obsługa bEST Payment nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest bardzo prosta. Tworzenie konta nowego użytkownika trwa krótko, a hasło potrzebne do zalogowania się w sieci zostaje mu wręczone w recepcji razem z kluczem do pokoju. W każdej chwili można sprawdzić jego aktywność i zaktualizować rachunek. Panel administratora podzielony jest na sekcje, co pozwala w łatwy sposób wybrać urządzenia drukujące do instalacji, stworzyć cenniki usług i wybrać sposób uwierzytelniania.
Rozwiązanie bEST Payment można rozbudować o dodatkowe funkcje, dzięki którym możliwe będzie np. używanie do autoryzacji tych samych kart, co w systemie kontroli dostępu. Jeśli goście nie dysponują urządzeniami przenośnymi pozwalającymi na wczytywanie plików przy użyciu przeglądarki internetowej, materiały przeznaczone do drukowania można przesyłać do serwera pocztą elektroniczną.
Hotele zainteresowane wdrożeniem bEST Payment oraz wszystkie inne firmy chcące zapoznać się bliżej z rozwiązaniem mogą skorzystać z bezpłatnego okresu testowego.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.