Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Dubliński zakład z nową maszyną fleksograficzną

Dubliński zakład z nową maszyną fleksograficzną

Austriacka firma MM Packaging zakupiła do swojego zakładu w Dublinie nową, 8-kolorową fleksograficzną maszynę drukującą FA-17, która może pracować z różnymi rodzajami podłoży. Nowy nabytek to pierwsze urządzenie firmy Nilpeter w tej lokalizacji.

MM Packaging dysponuje siecią 65 zakładów w ponad 20 krajach, dzięki czemu realizuje paneuropejską koncepcję dostaw; firma posiada także zakłady produkcyjne na Bliskim Wschodzie, w USA oraz w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Specjalizuje się w dostarczaniu opakowań podstawowych i wtórnych dla firm działających w różnych sektorach, na światowych rynkach. Zakontraktowana do irlandzkiego zakładu maszyna drukująca marki Nilpeter zostanie skonfigurowana przede wszystkim pod kątem przemysłu farmaceutycznego.

Jak podkreśla MM Packaging, inwestycja w nowe urządzenie wyposażone w pełen pakiet automatyzacji to wynik pogłębionego dialogu oraz procesu przygotowawczego, jaki producent przeszedł wraz z firmą Nilpeter. „Oczywiście znaliśmy duńską markę jeszcze przed rozpoczęciem procesu inwestycji. Byliśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem, z jakim mieliśmy do czynienia w ciągu całego procesu, od momentu złożenia wstępnego zapytania aż do fabrycznego testu odbioru (FAT). Firma Nilpeter była bardzo otwarta i cały czas wsłuchiwała się w nasze potrzeby, dzięki czemu jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Maszyna jest najwyższej jakości, solidnie wykonana i będzie miała ogromny pozytywny wpływ na nasze działania biznesowe. Nie możemy doczekać się instalacji” – mówi Warren Brennan, kierownik operacyjny irlandzkiego zakładu.

Nick Hughes, dyrektor zarządzający brytyjskim oddziałem firmy Nilpeter, dodaje: „Standardy i wymagania dotyczące etykiet oraz dokumentacji stale rosną na wszystkich rynkach, a przemysł farmaceutyczny nie jest wyjątkiem. Rozmawiamy z naszymi klientami codziennie, w różnych firmach i branżach, i widzimy wszędzie taki sam trend: rośnie zapotrzebowanie na coraz bardziej zaawansowane maszyny. Klienci chcą coraz bardziej złożonych etykiet. Naszym zadaniem jest pomóc im znaleźć odpowiednie rozwiązania. Jestem przekonany, że w przypadku firmy MM Packaging udało nam się to w stu procentach – otrzyma ona naprawdę świetnie wyposażoną maszynę, która bardzo dobrze wpasuje się w park maszynowy zakładu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.