Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne w portfolio Brother

Dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne w portfolio Brother

Brother MFC-B7710DN

Brother dodał do swojej oferty dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner Benefit – MFC-B7710DN i DCP-B7500D. Obydwa modele charakteryzują się wysoką prędkością druku, automatycznym drukiem dwustronnym oraz tonerem o dużej wydajności.

Brother DCP-B7500D to kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1, które umożliwia drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Ta elektrofotograficzna drukarka laserowa ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz umożliwia wydruk do 34 str./min. w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi. Model MFC-B7710DN, czyli monochromatyczne urządzenie laserowe 4 w 1, które oprócz możliwości drukowania, kopiowania i skanowania, oferuje również funkcję fax oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.

Obydwa nowe modele wyróżnia tryb cichej pracy, co pozwala na oznacza obniżenie poziomu hałasu podczas drukowanie poprzez zmniejszenie szybkości druku do 13 str./min. – dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas pracy w biurze, jak i w domowych warunkach. Mają także funkcję drukowania plakatów i broszur, znaków wodnych oraz pomijania pustych stron, a także zapisywania kopii wszystkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF dzięki funkcji Archiwum Wydruków. Dodatkowo obydwa urządzenia umożliwią drukowanie dużych ilości dokumentów przy użyciu wydajniejszych tonerów (do 2 tys. str.), co przekłada się na optymalizację kosztu każdej wydrukowanej strony.

„Nowe urządzenia laserowe z serii Toner Benefit pozwalają biznesowi na osiągnięcie najwyższej wydajności procesu druku. Oszczędzają czas przy kopiowaniu i skanowaniu wielostronicowych dokumentów, co znacznie usprawnia codzienną pracę. Obydwa modele zapewniają wysoką prędkość i jakość wydruków oraz gwarantują długotrwałą eksploatację, co jest szczególnie istotne pod kątem zrównoważonego rozwoju firmy” – Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.