Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Eko-żywiczny ploter XpertJet 1682SR Pro wyróżniony

Eko-żywiczny ploter XpertJet 1682SR Pro wyróżniony

Jak informuje firma Atrium, wyłączny dystrybutor ploterów Mutoh w Polsce, niezależna firma badawcza Keypoint Intelligence przedstawiła raport/test plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1682SR Pro w konfiguracji z atramentami Mutoh MS51 2 × CMYK. W ubiegłym roku również przedstawiono raport/test ploterów eko-żywicznych Mutoh XpertJet 1341SR Pro (z atramentami Mutoh MS31) i XpertJet 1641SR Pro (z atramentami Mutoh MS41).
Co dokładnie było testowane i jakie noty uzyskał ww. ploter?

1. W kategorii jakość obrazu (wydruku) – (4,5 na 5 gwiazdek)

• obrazy półtonowe – (4,5 na 5 gwiazdek)

• odwzorowanie kolorów – (4,5 na 5 gwiazdek)

• gamut kolorów – (4,5 na 5 gwiazdek)

• spójność tapet wielopanelowych – (4 na 5 gwiazdek)

2. W kategorii funkcjonalność – (4,5 na 5 gwiazdek)

• obsługa mediów – (4,0 na 5 gwiazdek)

• zarządzanie pracą plotera – (4,5 na 5 gwiazdek)

• konserwacja i atrament – (4,5 na 5 gwiazdek)

3. W kategorii prędkość – (5,0 na 5 gwiazdek)

Raport po raz kolejny dowiódł, że ploter oferuje wyróżniającą się na tle konkurencji jakoś druku, parametry pracy oraz łatwość obsługi.

Wyniki świadczą o najwyższej jakości wyżej wymienionego plotera produkowanego przez Mutoh. Żaden z konkurencyjnych ploterów tej klasy nie otrzymał w podobnych testach więcej niż 4 na 5 możliwych do zdobycia gwiazdek. W kategorii prędkość, ploter Mutoh XpertJet 1682SR Pro otrzymał maksymalną notę 5 na 5 możliwych gwiazdek, co czyni go najwydajniejszą maszyną w swojej klasie na rynku.

Oryginalne, pełne raporty w języku angielskim są już dostępne do pobrania na stronie firmy Atrium Centrum Ploterowe. Raporty zostały wykonane w czerwcu 2023 r.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.