Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Folia PET z efektem lustra

Folia PET z efektem lustra

Ikonos – jedyny polski producent materiałów do druku wielkoformatowego – poinformował o poszerzeniu oferty o folię Mirror Sticker PET, której powierzchnia imituje lustro. Materiał ten może być aplikowany na wszelkich przeszklonych powierzchniach, jest przeznaczony do dekoracji wnętrz oraz produkcji nietypowych naklejek. Produkt PET jest trwalszy i bardziej ekologiczny niż folie PCV. Oprócz walorów estetycznych i wizualnych folia bardzo dobrze zabezpiecza powierzchnię aplikacji, chroniąc ją przed zarysowaniami oraz innymi mechanicznymi uszkodzeniami.

Do wycinania folii Ikonos Mirror Sticker PET producent rekomenduje użycie rolowych i stołowych ploterów tnących Summa. Możliwość cięcia różnych rodzajów mediów sprawia, że plotery tej marki znajdują zastosowanie przy produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, a także znaków drogowych, grafik targowych, opakowań i wielu innych.

Równocześnie firma Atrium Centrum Ploterowe zaprasza do największego w Polsce Laboratorium Druku, w którym prowadzone są prace badawcze dotyczące nowoczesnych materiałów do cyfrowego druku wielkoformatowego. Laboratorium R&D jest wyposażone w sprzęt analityczny najnowszej generacji, m.in. komorę klimatyczną do badań starzeniowych, maszynę wytrzymałościową do badań materiałowych, automatyczne powlekarki laboratoryjne, mikrofalowe urządzenia do pomiaru wilgotności, zaawansowane technologicznie mikroskopy do cyfrowej analizy próbek oraz nowe urządzenia do profilowania. Laboratorium wyposażone jest również w około 20 maszyn drukujących i tnących – eko-żywicznych, LED UV, sublimacyjnych, DTF do koszulek, solwentowych takich marek jak Mutoh, EFI, Neolt, Artemis, Summa.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.