Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Instalacja 20. maszyny do powlekania klejami typu akryl UV

Instalacja 20. maszyny do powlekania klejami typu akryl UV

ETI Converting, kanadyjski dostawca maszyn do powlekania materiałów samoprzylepnych, zakończył instalację dwudziestej maszyny ETI Acuro do powlekania klejami utrwalanymi światłem UV. Jej użytkownikiem została firma ze Stanów Zjednoczonych, specjalizująca się w produkcji etykiet dla odbiorców z branży farmaceutycznej. Dzięki przejściu z używania gotowych materiałów samoprzylepnych na powlekane w swoim zakładzie, firma ta będzie w stanie kontrolować właściwości kleju, uzyskując przy jednocześnie znaczne korzyści ekonomiczne z tego tytułu.

Linia produkcyjna ETI Acuro jest wyposażona w najnowsze funkcjonalności opracowane przez specjalistów z Quebecu, w tym powlekanie silikonem UV oraz innowacyjną dwupozycyjną stację klejową umożliwiającą powlekanie bezpośrednie lub pośrednie, z użyciem podkładu silikonowego. Maszyna jest dostosowana do powlekania klejami kauczukowymi oraz klejami akrylowymi utrwalanymi światłem UV i zapewnia możliwość produkcji zarówno etykiet typu linerless, jak i etykiet samoprzylepnych.

Amerykański użytkownik wybrał konfigurację zawierającą wszystkie dostępne opcje technologiczne, możliwe do zamontowania w maszynie. Dzięki temu może dodawać do swojego portfolio usług nowe produkty. Jak podkreśla, inwestycja po pewnym czasie pozwoliła „osiągnąć rezultaty, które przekroczyły początkowe oczekiwania co do projektu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.