Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Instalacja czterech ploterów Jeti Tauro

Instalacja czterech ploterów Jeti Tauro

The Bernard Group (TBG) – północnoamerykański dostawca systemów identyfikacji wizualnej – zakupił w ostatnim czasie cztery wysokowydajne plotery hybrydowe Jeti Tauro H3300 UHS LED firmy Agfa. Kierownictwo TBG poszukiwało systemu zapewniającego wysoką jakość druku, a przy tym proekologicznego i elastycznego oraz oferującego niskie koszty związane z eksploatacją; istotna była także kompleksowa opieka ze strony dostawcy m.in. w zakresie serwisu i bieżącego utrzymania urządzeń. By umożliwić jeszcze większe wykorzystanie możliwości maszyn, Agfa zintegrowała system workflow Asanti z oprogramowaniem firmy PrintFactory.

Plotery Jeti Tauro H3300 UHS LED umożliwiają firmie drukowanie zarówno mediów zwojowych jak i sztywnych, a efekty kolorystyczny i jakościowy – jak podaje użytkownik – są w obu przypadkach identyczne, co wpływa na dużą elastyczność pracy i komfort w kontekście doboru podłoża. Kierownictwo TBG podkreśla, że cztery z pełni zautomatyzowane maszyny Jeti Tauro, sterowane workflow Asanti, pozwoliły firmie osiągnąć wymaganą stabilność barwną i bardziej wydajny przepływ prac.

Współpraca z PrintFactory zaowocowała sprawnym i wydajnym workflow, które ma swój znaczący udział w poprawie całkowitej wydajności działań TBG i zwiększeniu ich elastyczności. Współpraca The Bernard Group i PrintFactory trwa już ponad 10 lat i dotyczy przede wszystkim działań zmierzających do poprawy dokładności kolorystycznej i stabilności oraz wydajności produkcji w kontekście różnych maszyn drukujących i tnących, używanych przez TBG.

Cztery hybrydowe maszyny Jeti Tauro H3300 LED są sterowane stworzonym przez firmę Agfa systemem workflow Asanti, dedykowanym produkcji wielkoformatowej. Dba on o kontrolę całego realizowanego tu procesu produkcyjnego – od etapu prepress, poprzez drukowanie, na finalnej obróbce skończywszy. Jak podkreśla producent, Asanti upraszcza, optymalizuje i automatyzuje możliwie największą liczbę etapów procesu wytwórczego, będąc najwyższej klasy rozwiązaniem poprawiającym wydajność całej firmy.

Za sprawą wdrożenia czterech maszyn Jeti Tauro H3300 UHS LED i integracji oprogramowania Asanti z workflow Print Factory, firma TBG ma obecnie możliwość jeszcze lepszej obsługi swoich klientów z branży handlu detalicznego.

The Bernard Group jest w 100% własnością zatrudnionych w niej osób. Firma opracowuje i produkuje różne rozwiązania w zakresie systemów identyfikacji wizualnej dla najbardziej prestiżowych marek w handlu detalicznym. Jej działalność – jak podkreśla – cechuje wysoka proekologiczność, m.in. w obszarze redukcji emitowanych gazów cieplarnianych w ramach tzw. Scope 1 (emisji bezpośrednich – powstałych podczas procesów produkcyjnych) i Scope 2 (emisji pośrednich – związanych z pozyskiwaniem elektryczności i energii cieplnej). Firma posiada też liczne certyfikaty środowiskowe, m.in. EcoVadis Platinum i ISO 14001.

Należąca do niej drukarnia internetowa Smartpress.com działa – jak podkreśla jej właściciel – w oparciu o trzy naczelne zasady: oferować najwyższej jakości usługi poligraficzne, zapewniać klientom najwyższej klasy obsługę i angażować się aktywnie w kwestie odpowiedzialności społecznej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.