Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kolorowo i mobilnie z HP

Kolorowo i mobilnie z HP

Przykładem użytecznych w biurze urządzeń drukujących w kolorze są HP Officejet Pro 8100 ePrinter oraz HP Officejet 8600 e-AiO (dostępny także w wersji Pro 8600 Plus e-AiO). W czerwcu br. na polski rynek wprowadzono pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 Mobile AIO.

W połączeniu z oryginalnymi tuszami HP XL Officejet Pro 8100 ePrinter oraz HP Officejet 8600 e-AiO mogą drukować kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości nawet o 50% taniej (według danych producenta) niż urządzenia laserowe. Atutem jest też szybkość drukowania. W ciągu minuty HP Officejet Pro 8100 ePrinter drukuje do 20 stron w czerni i 16 stron w kolorze. Jeszcze szybciej pracuje HP Officejet Pro 8600 Plus e-AiO – do 32 stron tak w czerni, jak i w kolorze. W przypadku obu modeli wydruki są jednocześnie odporne na blaknięcie i wilgoć. Użytkownicy HP Officejet mają także do dyspozycji szereg praktycznych funkcji, m.in. automatyczny druk dwustronny (np. ulotek), drukowanie formularzy i kopert oraz zdjęć bez marginesów i faksowanie. Dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu sterowanie kluczowymi zadaniami jest proste i intuicyjne. Atutem urządzeń jest także technologia mobilnego drukowania HP ePrint, dzięki której można drukować dowolne dokumenty z dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do poczty e-mail. W tym celu wystarczy załączyć i wysłać tekst, grafikę, raport lub zdjęcie np. ze smartfona, podając adres e-mail przyporządkowany do drukarki HP (alternatywnym rozwiązaniem jest zdalne drukowanie przez AirPrint). Dokument wysłany np. ze Szczecina zostanie po chwili wydrukowany na HP Officejet w Warszawie. Co ważne, w odróżnieniu od wcześniejszych rozwiązań druku bezprzewodowego, HP ePrint nie wymaga instalowania w drukarkach sterowników.
Nie jest to jedyne rewolucyjne rozwiązanie HP. W czerwcu br. na polski rynek wprowadzono pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 Mobile AIO, które, tak jak laptop, wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy i po jego pełnym naładowaniu umożliwia wydrukowanie nawet 500 stron. Lekki i niewielkich gabarytów HP Officejet 150 Mobile AIO wyposażony jest dodatkowo w podajnik na 50 arkuszy papieru. Drukuje z prędkością do 22 str./min w czerni i 18 str./min w kolorze. Urządzenie drukuje dokumenty profesjonalnej jakości z notebooków, smartfonów i telefonów komórkowych przy użyciu Bluetooth.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.