Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Konica Minolta wprowadza w Europie platformę Hyland OnBase

Konica Minolta wprowadza w Europie platformę Hyland OnBase

Jak wynika z badań, na których wyniki powołuje się Konica Minolta, ponad 50% firm wskazuje na zwiększenie produktywności, redukcję kosztów i lepszą wymianę informacji jako kluczowe czynniki biznesowe przemawiające na korzyść cyfrowej transformacji. Aby umożliwić przedsiębiorcom realizację tych celów, Konica Minolta nawiązała współpracę z firmą Hyland, specjalizującą się w oprogramowaniu do zarządzania treścią.

Do dyspozycji klientów Konica Minolta trafi platforma aplikacyjna OnBase, opracowana z myślą o integracji systemów, informacji, dokumentów i procesów biznesowych w całej organizacji. Platforma wspomaga zarządzanie treścią od momentu pojawienia się dokumentu w firmie, poprzez jego przetwarzanie w procesach biznesowych, aż do bezpiecznego zarchiwizowania w repozytorium. Użytkownicy mają dostęp do centralnej bazy z każdego miejsca i o dowolnej porze. Z perspektywy RODO platforma OnBase umożliwia zarządzanie danymi i dokumentami w sposób zgodny z regulacjami rozporządzenia. Już na poziomie projektowania i opracowywania technologii wdrożone zostały odpowiednie środki bezpieczeństwa.

OnBase jest platformą ECM przeznaczoną dla każdej organizacji lub departamentu, którą można wdrożyć w infrastrukturze u klienta oraz w centrum danych dostępnych w chmurze. Rozwiązanie oferowane jest formie licencji wieczystej, jak i w modelu usługowym SaaS (Software as a Service). Pozwala uporządkować dane biznesowe, ograniczyć dokumenty papierowe i zapewnić natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji bez konieczności opuszczania stanowiska pracy. Po kliknięciu w jeden dokument, na ekranie pokazują się związane z nim informacje, procesy oraz powiązane pliki.

Platforma może być stosowana do elektronicznego pozyskiwania danych i digitalizacji dokumentów oraz włączania ich w procesy biznesowe takie jak zarządzanie sprawami (Case Management), zarządzanie fakturami kosztowymi (Accounts Payable), zarządzanie zasobami ludzkimi (HR) czy zarządzanie umowami (Contract Management). Użytkownicy mają dostęp do dokumentów zarówno przez OnBase, jak i inne aplikacje i urządzenia z których korzystają każdego dnia (np. system ERP, e-mail czy urządzenia mobilne).

Mateusz Macierzyński, IT/ECM Services Portfolio Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska, odpowiedzialny za wprowadzenie platformy OnBase na rynek Centralnej i Wschodniej Europy: „Konica Minolta nawiązała współpracę z firmą Hyland, aby w dobie cyfrowej transformacji na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów związane z zarządzaniem treścią. Tworzymy rozwiązania zarówno horyzontalne - dla obiegu faktur, digitalizacji dokumentów HR i kadrowych - jak i wertykalne, np. praca z dokumentami kartograficznymi w modułach GIS. Istnieje także możliwość podglądu i edycji otwartych plików CAD, co jest szczególnie ważne w środowiskach projektowych. Dzięki bezproblemowej integracji platformy OnBase jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wszystkich organizacji, niezależnie od ich rozmiaru”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.