Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / MPI 1105 od Avery Dennison

MPI 1105 od Avery Dennison

Firma Avery Dennison poszerzyła swoją ofertę folii wykorzystywanych do oklejania samochodów, wprowadzając na rynek serię MPI 1105. Materiał charakteryzuje się tym, że można na nimi wydrukować bardziej intensywne kolory, ponadto łatwiej się go aplikuje nawet na najbardziej wymagających pojazdach.

Oliver Guenther, dyrektor ds. marketingu, Graphics Solutions Europe: „Produkty z serii MPI 1105 sprawdzają się w wymagających aplikacjach; mogą być zadrukowywane na różnych urządzeniach cyfrowych przy użyciu rożnorodnych atramentów, również lateksowych, solwentowych oraz utrwalanych promieniami UV. Materiał ten może być wykorzystywany do realizacji projektów trójwymiarowych, do zastosowań komercyjnych oraz do aplikacji na pojazdach osób prywatnych. Zapewnia wysoką jakość druku oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych”.
Huber Rigon, HR Design, Włochy: „Jestem pod ogromnym wrażeniem nowego podłoża MPI 1105 Easy Apply RS. Materiał jest rozciągliwy, można zmieniać jego położenie kilkakrotnie. Bardzo ważne jest również doskonałe odwzorowanie jaskrawych, żywych kolorów”.
Produkty z serii MPI 1105 nie pozwalają pęcherzykom powietrza zatrzymywać się pod ich powierzchnią podczas aplikacji, dzięki czemu cały proces może przebiegać szybciej i sprawniej. Łatwość aplikacji pozwala dopasować folię do wybranego podłoża w nawet najbardziej wyszukanych konfiguracjach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.