Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Metsä Board odświeża ofertę tektur litych

Metsä Board odświeża ofertę tektur litych

Należąca do Metsä Group spółka Metsä Board przygotowała nową, rozszerzoną ofertę tektur litych. Oprócz korzyści dla środowiska, wynikających z obniżania wagi opakowań, odświeżone portfolio oferuje poprawione właściwości wizualne. Zostało także uproszczone – produkty podzielono na pięć grup. Próbki A4 i partie próbne do zamówienia są już dostępne.

Oferta obejmuje pięć jakości, z czego cztery to nowości: MetsäBoard Natural FBB (niepowlekana, sztywna tektura, nie zawierająca rozjaśniaczy optycznych, którą cechuje popularna obecnie naturalna powierzchnia nadająca autentyczność opakowaniom produktów premium), MetsäBoard Pro FBB OBA free (ulepszony gatunek tektury nie zawierający rozjaśnianych optycznych, który łączy wysoką naturalną białość i wysoką drukowność), MetsäBoard Pro FBB Bright (tektura o wysokiej białości strony górnej i dolnej, przeznaczona do wielu zastosowań, a obecnie umożliwiająca również obniżanie wagi opakowań), MetsäBoard Prime FBB Bright (łączy wyjątkową białość, nowy niebieskawy odcień i wysoką sztywność, umożliwiając zrównoważoną produkcję luksusowych opakowań premium). MetsäBoard Classic FBB pozostaje bez zmian, oferując tę samą wysoką sztywność i wydajność co dotychczas.

Jak zapewnia producent, ulepszona oferta Metsä Board umożliwi osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w wymagających zastosowaniach końcowych, takich jak opakowania żywności, kosmetyków, produktów medycznych i towarów luksusowych oraz zastosowania graficzne. „Przyszłość opakowań to lepsza promocja marek, przy mniejszym wpływie na środowisko. Jest ważne ciągłe rozwijanie nowych rozwiązań, dzięki którym opakowania stają się jeszcze bardziej bezpieczne i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju” – powiedział Ari Kiviranta, SVP Development, Metsä Board.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.