Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Mikro-rakle do aplikacji

Mikro-rakle do aplikacji

Innowacyjne dodatki do profesjonalnej gamy Avery Tools, firmy Avery Dennison, czyli „mikro-rakle” Avery FleXtreme, radzą sobie z jednym z odwiecznych problemów, z którymi borykają się firmy nanoszące grafiki samoprzylepne – szczególnie przy oklejaniu pojazdów. Dzięki nowemu narzędziu można uzyskać gładkie wykończenie nawet na ekstremalnie wygiętych lub zakrzywionych powierzchniach.

Rakle Avery FleXtreme – zgłoszone jako patent – stworzono z myślą o skomplikowanych zastosowaniach grafik winylowych, nanoszonych na wydatne i złożone krzywizny oraz inne wypukłości podłoża. Dzięki nim możliwe jest gładkie dociśnięcie folii w najdrobniejszych otworach – nawet pomiędzy elementami karoserii samochodu i pod światłami przednimi. Nowe rakle, opracowane przez Avery Dennison w bliskiej współpracy z własną, europejską siecią profesjonalnych firm nanoszących grafiki, poddano wnikliwym analizom i testom.
Rakle, dostarczane w specjalnym plastikowym uchwycie, pasującym do pasa narzędziowego Avery Toolbelt, dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych opatrzonych logotypem: niebieskiej i czerwonej, co pozwala łatwo odróżnić wersję twardszą (niebieską) od bardziej elastycznej (czerwonej).
Niebieski rakiel przeznaczony jest do nanoszenia folii w obszarach ostrych krzywizn oraz na krawędziach paneli karoserii auta, a także pozwala zapewnić odpowiednie przyleganie folii wokół krawędzi logotypów i emblematów, co znacznie podnosi efekt wizualny aplikacji. Rakiel czerwony to właściwy wybór podczas aplikacji folii na elementy karoserii wklęsłościach takich jak grill chłodnicy, obszar wokół świateł, oraz uszczelki stosowane wokół okien i drzwi.
Rozwiązania Avery FleXtreme nadają sztuce raklowania nowy wymiar, pozwalają oszczędzać czas i zapewniają lepsze wykończenie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.