Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Monitor graficzny nowej generacji

Monitor graficzny nowej generacji

EIZO ColorEdge CS2400S

EIZO wprowadza do sprzedaży pierwszy 24.1-calowy model nowej generacji w linii monitorów graficznych ColorEdge CS – CS2400S. Model ten jest następcą popularnego CS2420, ma nowoczesne złącze USB-C oraz nowe ekologiczne opakowanie wykonane zgodnie z ideą odpowiedzialności biznesowej. Na polskim rynku będzie dostępny w marcu w ofercie firmy Alstor.

ColorEdge CS2400S zaprojektowano z myślą o różnorodnych potrzebach, jakie mają fotografowie, ilustratorzy czy projektanci. Ma 24.1-calową matrycę o rozdzielczości 1920 × 1200, reprodukującą 99% przestrzeni kolorów Adobe RGB. W zestawie jest autorskie oprogramowanie EIZO do kalibracji – ColorNavigator 7, które ułatwia i przyspiesza proces zarządzania kolorami.

Monitor ma złącze USB-C, które pozwala na podłączenie go do notebooka za pomocą jednego kabla. Ma też hub USB, do którego można podpiąć urządzenia peryferyjne. Wracając do biura, użytkownik musi tylko podłączyć zasilanie i kabel sygnałowy. Podłączenie poprzez kabel USB-C umożliwia również zasilanie podłączonych urządzeń takich jak tablet czy nawet notebook mocą 70 W.

Monitor ma nowoczesną obudowę z zaokrąglonymi krawędziami i stabilną stopkę z dużym zakresem regulacji, pozwalającą dopasować jego pozycję do różnych warunków i użytkowników. Uchwyt z tyłu obudowy służy do przenoszenia monitora z miejsca na miejsce. Jest to pierwszy model z serii ColorEdge, w którym karton i wytłoczki z papierowej pulpy zajęły miejsce styropianowych i plastikowych wypełniaczy.

Wśród innych ważnych cech należy także wymienić: płynne przejścia kolorów zagwarantowane przez 10-bitową matrycę, wyświetlającą jednocześnie kolory z 16-bitowej tablicy LUT; jednorodność ekranu uzyskaną dzięki opatentowanej technologii digital uniformity equalizer (DUE); wejścia sygnałowe USB-C, DisplayPort i HDMI; ergonomiczną stopkę umożliwiającą regulowanie wysokości ekranu w zakresie 155 mm, odchylenie w pionie o 35° w górę, 5° w dół, obrót w poziomie o 344° i pracę w pozycji portretowej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.