Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Monochromatyczna drukarka do etykiet i kodów

Monochromatyczna drukarka do etykiet i kodów

Bazując na doświadczeniach i sukcesie kolorowej drukarki etykiet TM-C3400 firma Epson stworzyła monochromatyczny model TM-C3400BK. Jest to kompaktowa, biurkowa drukarka atramentowa do druku monochromatycznych etykiet, kodów paskowych i biletów. Może drukować różne rodzaje etykiet, tworząc trwałe wydruki na wielu typach nośników o szerokości od 30 do 112 mm.

TM-C3400BK wykorzystuje czarny atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra, tworząc wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie, zakreślacze, wodę i większość innych cieczy. Wydruki charakteryzuje też odporność na czynniki atmosferyczne i trudne warunki przechowywania. Przetrwają lata, nawet jeśli będą wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, dzięki czemu drukarka TM-C3400BK doskonale nadaje się do tworzenia bardzo ważnych wydruków, wykorzystywanych na przykład w laboratoriach i w logistyce. Technologia druku atramentowego MicroPiezo w połączeniu z atramentem DURABright Ultra pozwala zwiększyć bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie ochrona danych i trwałość odgrywa kluczową rolę, jak np. w służbie zdrowia i w instytucjach rządowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.